کاشف اسرار-مسوول دبیرخانه مجمع نمایندگان در مجلس شورای اسلامی با انتشار پست در صفحه شخصی اینستاگرام درباره دیدار خویش با نماینده شابق مردم تهران و کرمان در هشت دوره خانه ملت پرداخت.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مهدی لطیفی کرارودی“در این پست درباره دیدار با”محمد رضا باهنر“،نوشت:”سفر مهندس باهنر به گیلان،ایشان نماینده هشت دوره و نایب رییس مجلس شورای اسلامی بودند،و فرزند شهید باهنر هستند.توفیق داشتم خدمت ایشان برسم”.

ادعای “لطیفی کرارودی”مبنی بر این که “محمد رضا باهنر”فرزند “شهید باهنر”کذب محض و نادرست بوده به طوری که شهید مظلوم اوایل پیروزی انقلاب با”محمد رضا باهنر”حدود هجده سال تفاوت سنی دارند و با یک دیگر نسبت برادری داشته است.

انتظار می رود”لطیفی کرارودی”که از دوره هشتم تا دهم مجلس شورای اسلامی تاکنون سمت”مسوول دبیرخانه مجمع نمایندگان گیلان را بر عهده دارند با شناخت کافی از اشخاص سیاسی دست به نگارش مطالب بزنند و موجب تعجب خوانندگان را به وجود نیاورند.

ناگفته نماند این دارنده سمت در مجمع نمایندگان  گیلان در مجلس شورای اسلامی به دنبال انتشار مطلب مشابه ای از سوی “کاشف اسرار”در ماه گذشته با برقراری تماس هایی با مدیر مسوول این رسانه اصرار بر حذف این گزارش کرد و مدیریت رسانه هم  گزارش منتشر شده در سایت حقیقت داشت را حذف کرد.

Screenshot_2017-10-01-17-56-16

النهایه با توجه به این که طبق ماده  قانون مطبوعات مبنی بر این که:”هیچ مقام دولتی و غیر دولتی حق ندارد نسبت به سانسور و کنترل‌نشریات مبادرت کند”و طبق تبصره ذیل ماده ۵ قانون اشاره شده،متخلف از مواد (۴) و (۵) به شرط داشتن شاکی به حکم دادگاه به انفصال خدمت از شش ماه تا دو سال و در صورت تکرار به انفصال دائم از‌خدمات دولتی محکوم خواهد شد”،بار دیگر نسبت به باز نشر این گزارش اقدام کرد.

Screenshot_2017-10-01-17-56-35

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :