کاشف اسرار-سایت معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی روزهای گذشته خبری را با تیتر:”رسانه‌های برتر پنجمین دوره جایزه فرهنگستان معرفی شدند”را بر روی خروجی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،طبق این خبر، فرهنگستان زبان و ادب فارسی در اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات برندگان نهایی پنجمین جایزه درست نویسی را اعلام کرده و یکی از آنها پایگاه خبری و تحلیلی”دیار میرزا “از استان گیلان،به صاحب امتیازی “امیر محمد پور ویشکایی و به مدیر مسئولی “محمد دانیال ابراهیمی دریابار”است.

بنا به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی،صاحب امتیاز این رسانه نسبت به شرکت در مراسم اخذ جایزه حضور داشته و در سایت معاونت مطبوعاتی آدرس”دیار میرزا”به نشانی شهر تهران،ولی در پایگاه خبری،شهر رشت منتشر شده است!!!؟؟؟

تصویر کسب جایزه دیار میرزا

پایگاه خبری “کاشف اسرار”ضمن ابراز خرسندی از کسب مقام توسط یکی از رسانه های گیلانی در جشنواره یاد شده بوده،ولی این سئوال در ذهن به وجود می آید  مبنی بر این که چگونه رسانه ای  هرازگاهی به جای درست نویسی،اشتباه می نویسد موفق به کسب جایزه می شود و این روند پس از کسب مقام ادامه دارد؟و النهایه رای اثبات این ادعا تصاویری از اشتباهات مکرر در یک خبر را در ادامه جهت قضاوت خوانندگان منتشر می کند.

 

اشتباه نویسی دیار میرزا

 

دراین مراسم جلسه…
قدردانی ازدکترنوبخت درحمایت ازگیلان!…
زیرساختارهای تدوین….
سلاری!گفت…
دست دست خالی برنگشتم…
مصوبات ریاست جمهوری!(منظورهیات وزیران است)

اشتباه نویسی دیار میرزا.jpg2

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :