کاشف اسرار-طی روزهای گذشته زلزله ای در غرب کشور به وقوع پیوست و تعدادی از هم وطنان کشته و زخمی و به املاک مردم و اموال عمومی آسیب وارد شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،رهبر انقلاب به دنبال وقوع این حادثه با صدور پیامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران بخصوص مردم عزیز استان کرمانشاه، تأکید کردند: همه دستگاههای لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند.

با وقوع زلزله دلخراش رسانه ها دیداری،الکترونیک و مکتوب کشوری با اعزام خبرنگار به پوشش اخبار این حادثه دلخراش پرداختند و در حال تهیه خبر هستند و لی نکته حائز اهمیت این می باشد  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در نشست خبری سخنگوی دولت در رشت طی سخنانی این استان را  یکی از استان های فعال در عرصه رسانه  عنوان می کند و ابراز فخر می کند،تاکنون تمهیدات لازم را برای اعزام خبرنگاران متمایل را برای پوشش خبری مناطق زلزله زده را فراهم کرده است یا خیر؟

از سوئی دیگر رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان این تشکیلات صنفی را یکی از موسسات پیشگام حرفه ی مطبوعات در کل کشور  ذکر می کند و بر این نکته مباهات دارد،آیا “حسین داداشی”تاکنون تهمیدات خبرنگاران عضو تشکیلات و متمایل به اعزام جهت پوشش خبری مناطق زلزله زده را فراهم کرده است یا خیر؟آیا خبرنگاری متمایل به اعزام شدهi است یا خیر؟آیا تاکنون از رسانه ها دارای دفتر مرکزی در استان درخواست شده متمایل به اعزام خبرنگار هستند یا خیر؟با مستندات پاسخ داده بشود.

با توجه به این که مقرر شده سازمان بسیج رسانه گیلان به دلیل پوشش خبری  خبرنگاران اعزام شده یه مراسم اربعین در کربلا نسبت به اعطای دیپلم افتخار اقدام بکند و خبرنگار این رسانه از اعزام محروم شد،انتظار می رود نسبت به اعزام خبرنگار به مناطق زلزله زده آستین همت بالا بزند یا این که اعزام کرده است؟

ناگفته نماند مدیر مسئول پایگاه خبری”کاشف اسرار”زمان وقوع زلزله دل خراش بم در سال ۸۲،دوبار از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان کرمان اعزام شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :