کاشف اسرار-سایت معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روزهای گذشته خبری را با تیتر:”رسانه‌های برتر پنجمین دوره جایزه فرهنگستان معرفی شدند”را بر روی خروجی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،طبق این خبر، فرهنگستان زبان و ادب فارسی در اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات برندگان نهایی پنجمین جایزه درست نویسی را اعلام کرده و یکی از آنها پایگاه خبری و تحلیلی”دیار میرزا “از استان گیلان،به صاحب امتیازی “امیر محمد پور ویشکایی و به مدیر مسئولی “محمد دانیال ابراهیمی دریابار”است.

تصاویر درباره مدیر مسئول دیار میرزا 25 آبان 96.jpg2

به دنبال کسب این مقام،مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر  رشت به اتفاق مدیره روابط عمومی شهرداری نسبت به نصب بنر تبریک در بلوار امام روبروی بلوار منظریه و مقابل شعبه تامین اجتماعی اقدام و این بنر خطاب به”سینا هوشمند گورابی“به عنوان مدیر مسئول “دیار میرزا”نوشته شده است.

گاف قدیمی فاطمه

نوشته شدن این شخص به عنوان مدیر مسئول پایگاه خبری“دیار میرزا”در حالی می باشد که با مداقه در سایت این رسانه و هم چنین پرتال جامع رسانه های کشور به این استنتاج دست خواهیم یافت که اطلاعات مدیران روابط عمومی این دو نهاد عمومی غیر دولتی قدیمی بوده و به خود زحمت بررسی را نداده است.تصاویر درباره مدیر مسئول دیار میرزا 25 آبان 96

متاسفانه از زمان انتصاب “قدیمی حرفه”به سمت مدیره روابط عمومی شهرداری رشت و بر اثر بی دقتی مکرر و مجموعه تحت مدیریت مشارالیها،گاف های مکرری در تهیه اخبار صورت پذیرفته است.،ضمن این که تاکنون زحمت انتشار گزارش سفر چند روزه به اسپانیا را از مهرماه امسال  تاکنون را به خود نداده است.

کاشف اسرار در شهریور ماه امسال با انتشار گزارشی درباره گاف های مدیره روابط عمومی شهرداری رشت سئوالی مطرح کرد و با توجه به عدم دریافت پاسخ، دوباره منتشر می شود:

وقتی در انتشار یک خبر شهری اشتباه صورت می گیرد،آیا در سفرهای خارجی “قدیمی  حرفه”که تاکنون چندین بار صورت گرفته،خبرنگاری از رسانه های الکترونیک،ترجیحآ”مستقل”مشارالیها را همراهی کرده که شاهد و نظاره گر و پوشش دهنده چگونگی پیگیری امورات “شهر خلاق”توسط این مدیره باشند؟

از سوئی دیگر در  اولین نشست خبری شهردار با تعدادی از تاکسی رانان،تعدادی خبرنگار به اندازه انگشتان یک دست دیده شد و اینک سئوال میشود آیا برای پوشش خبری این نشست از تعدادی خبرنگار رسانه های مکتوب و الکترونیک آن هم کمتر از انگشتان دست جهت تهیه خبر دعوت به عمل آمد؟

آیا مدیره روابط عمومی دعوت از این خبرنگاران را توسط حوزه تحت مدیریت خودش تائید می کند و یا این که این اصحاب رسانه توسط تاکسی رانان،عضو شورای اسلامی شهر و یا سازمان حمل بار و مسافر جهت کسب خبر مطلع شده اند و حضور یافتند؟انتظار می رود شهردار رشت به عملکرد مدیره روابط عمومی این نهاد عمومی غیر دولتی توجه ویژه ای داشته باشد

پایان پیام

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :