کاشف اسرار-بنا به پیامک ارسالی از سوی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت مقرر بود مراسم نشست  با معاون اقتصادی سفیر کره جنوبی و هیات همراه راس ساعت ۱۳ روز گذشته در تالار گفتگوی ساختمان شهرداری این شهر برگزار بشود ولی بدون اطلاع رسانی قبلی برگزاری مراسم در مکان فوق و در ساعت  حدود ۱۳:۱۰ دقیقه لغو و به دفتر شهردار منتقل شد.

بنر دیدار با هیات کره شهرداری رشت آذر 96

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،برای برگزاری این مراسم در سالن گفتگو بنری آماده و نصب شد ولی جلسه در این مکان برگزار نشد و مهمانان خارجی و اصحاب رسانه و برخی از مدیران شهری در اتاق شهردار حضور یافتند.

در این جلسه دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر ،شهردار،معاونین اقتصادی و سرمایه گذاری،مشاور شهردار،مدیره روابط عمومی شهرداری رشت،مسوول روابط عمومی قبرستان های شهرداری،نماینده بانک جهانی در فضای کسب و کار ایران و نماینده دانشگاه آزاد رشت حضور یافتند.

پس از ایراد سخنرانی شهردار،معاون اقتصادی سفیر کره جنوبی،نماینده بانک جهانی،یکی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیره شهرداری،مدیران شهرداری و اعضای هیات خارجی به یک دیگر هدایایی به رسم یادبود اعطاء و عکس یادگاری گرفتند و به مکانی در گلسار رشت عزیمت کردند.

این مراسم  تا حدود ساعت چهارده ادامه یافت و خبر این جلسه با ساعت ها تاخیر یوم جاری در سایت شهرداری رشت انتشار یافت ولی مدیره روابط عمومی این نهاد عمومی غیر دولتی که مدرس روابط عمومی در دانشگاه علمی و کاربردی و مدعی سرعت و دقت در انتشار اخبار می باشد،بار دیگر به گاف های خویش از زمان تصدی این سمت افزود و نام خانوادگی معاون سفیر را به اشتباه منتشر کرد.

بنا به اطلاعات واصله از سفارت کره جنوبی در ساعت ۲۱ یوم جاری نام و نام خانوادگی معاون اقتصادی سفیر:”یانگ سوک کیم”به عنوان “وابسته بازرگانی سفارت کره جنوبی “صحیح می باشد،بنابراین درج نام و نام خانوادگی:”یان سونگ کینگ“نادرست و می باشد و تا زمان انتشار این گزارش در ساعت ۲۱:۵۰ دقیقه امشب از سوی”فاطمه قدیمی حرفه”تصحیح نشده است.

گاف قدیمی حرفه دوم آذر 96 کره

ناگفته نماند مدیره روابط عمومی شهرداری رشت در متن خبر انتشار یافته برای نماینده بانک جهانی،نماینده دانشگاه آزاد رشت،شهردار و یکی از معاونین شهرداری رشت از واژه های علمی در کنار نام و نام خانوادگی آنان قید کرده ولی برای”احمد رمضان پور نرگسی،یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بوده و در گذشته به عنوان نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی فعالیت کرده و طبق قانون هم تراز وزیر و معاونین رئیس جمهوری و یک مقام سیاسی بوده ،عناونین علمی”دکتر”را برای این فعال سیاسی پیش کسوت و عضو شورای اسلامی شهر”قید نکرده است!!!

گاف قدیمی حرفه دوم آذر 96 کره.jpg2

مدیره روابط عمومی شهرداری باید بداند در زمان انتشار اخبار و گزار های خبری نباید از واژه هایی مثل:”دکتر”و”مهندس”استفاده کرد،مگر به صورت “رپرتاژ آگهی “باشد و حال تصمیم گرفته عناونین علمی را به کار بگیرد،چرا برای”احمد رمضان پور نرگسی”قید نکرده است.

النهایه سئوال می شود وقتی در انتشار برخی از اخبار شهری اشتباه های مکرر صورت می گیرد،آیا در سفرهای خارجی “قدیمی  حرفه”که تاکنون چندین بار صورت گرفته،خبرنگاری از رسانه های الکترونیک،ترجیحآ”مستقل”مشارالیها را همراهی کرده که شاهد و نظاره گر و پوشش دهنده چگونگی پیگیری امورات “شهر خلاق”توسط این مدیره باشند؟آیا تسلط به زبان انگلیسی دارد؟

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :