کاشف اسرار-عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت نسبت به انتشار شایعاتی و یک شوخی در فضای مجازی مبنی بر اعزام وی به عنوان عضو ناظر پارلمان شهری به منظور شرکت در اجلاس شهر خلاق یونسکو در کشور ترکیه واکنش نشان داد و ابراز کرد:کشته و مرده سفر به کشورخارجی نبوده ام

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،محمد حسن علی پور کسبخی امشب در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت از زحمات مدیر شهر خلاق یونسکو در این شهر و تیم همراه وی تقدیر و تشکر کرد.

وی با ابراز انتقاد شدید از وجود مشکل درون سازمانی در مجموعه مدیریت شهری رشت،اظهار کرد:نمی توان شهر را با تنش مدیریت کرد ،به عنوان عضو شورای اسلامی شهر آمده ایم شهرمان را با علم و آگاهی درست بکنیم،اگر دنبال تنش باشیم چطور مردم  به ما دل خوش پیدا بکنند؟

این مسئول حمایت و حفاظت جدی از مدیران فعال شهری را خواستار شد و با تاکید بر این که نباید به مدیران بیان بکنیم فلان جا نروید،خاطر نشان کرد:در حد یک شوخی به بنده گفتند به عنوان عضو شورای اسلامی شهر به ترکیه بروید و این در حالی می باشدکشته و مرده سفر به کشور خارجی نبوده ام.

علی پور کسبخی با اشاره به اخذ تصمیم درباره اعزام یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر رشت برای شرکت در اجلاس شهر خلاق یونسکو در کشور ترکیه،از انتشار رسانه ای آن به شدت انتقاد کرد.

وی با طرح این سئوال مبنی بر این که آیا می خواهیم مدیر توان مند و نیز شهر خود را درست کنیم یا خیر،اضافه کرد:آیا شهر خلاق بدون ترافیک می خواهیم،آیا هست؟

رفتگر سابق شهر رشت با تاکید بر این که قصد طرف داری از مدیر روابط عمومی شهرداری و هم چنین مدیر شهر خلاق یونسکو در این شهر را ندارد،یاد آور شد:بنده در گذشته دانشجوی رشته روابط عمومی “فاطمه قدیمی حرفه” بوده ام و قصد طرف داری از مشارالیها را ندارم، ولی به اعضای شورای اسلامی شهر می گویم راهی که شما می روید به ترکستان است.

علی پور کسبخی،با طرح سئوال دیگر مبنی بر این که  آیا این گونه می خواهیم فرهنگ سازی بکنیم و فرهنگ سازی به چه چیزی گفته می شوذ؟،بیان کرد:وجود تنش در بین اعضای شورای اسلامی شهر افت دارد و فرهنگ سازی این گونه درست نیست.

وی خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر و هم چنین کمیسیون فرهنگی پارلمان شهری رشت،تصریح کرد:بیائید یک وعده غذای گرم به کارگران  مدیریت شهری بدهید و سبب دل خوشی آنان بشوید .

این مسئول ،مدعی شد:سه تا زنجیر داریم و با تو بزن و من بزن کار فرهنگی در شهر رشت به ثمر نمی رسد و باید از مدیر توان مند حمایت کرد و اگر مشکل درون سازمانی وجود دارد باید حل بشود ،ضمن این که آن زمان دکترا در رشت  داشتیم چرا این همه چاله و چوله در شهر داشت؟

علی پور کسبخی با تاکید بر این که باید آبروی خودمان را حفظ بکنیم،اذعان کرد: اگر مشکل درون سازمانی وجود دارد باید حل بشود و نباید روبروی یک دیگر بنشینیم و بگوئیم ما امروز صلاح نمی دانیم به فلان جا بروید،کار شورایی نیست،شاید فردا نشستی دیگر را هم صلاح ندانند تکلیف رشت چه می شود؟

ناگفته نماند؛ترکستان امروزه منطقه‌ای از آسیای میانه است که شامل ایالت خودمختار سین‌کیانگ چین، قرقیزستان، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان و شمال افغانستان فعلی می‌شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :