کاشف اسرار-استاندار گیلان با تاکید بر این که مدیری دچار هیمنه کاذب و مغرور شود پسندیده نیست،اولتیماتوم داد: نباید سلیقه شخصی خود را مبنای تشخیص انقلابی بودن یا نبودن یک فرد قرار داده بشود،باید به جوانان فرصت دهیم، تا در مناصب و عرصه‌های مختلف تجربه کسب کنند

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مصطفی سالاری در مراسم نکوداشت روز ۱۲ دی به عنوان روز رشت که در سالن اجتماعات نیروی انتظامی این شهر برگزار شد،اظهار کرد:همه با هم  باید برای بهبود شرایط رشت گامی مؤثر برداریم.

به گفته وی، فرهنگ متعالی و تمدن دیرین شهر رشت و  استان گیلان بانی بسیاری از اولین‌ها نظیر تاسیس اولین داروخانه در کشور بوده است، همانگونه که همواره تاریخ را ورق می‌زنیم و به گذشته می‌بالیم، باید توجه بیشتری به آینده داشته باشیم و به گونه‌ای عمل کنیم که آینده‌ای پر از افتخار که یقیناً حق این دیار است رقم بخورد.

این مسئول در بخشی دیگری از سخنانش و با اشاره به وقایع روزهای اخیر،ابراز کرد: گیلانی‌ها بالاخص جوانان که سرمایه‌های گیلان زمین و کشور هستند، در وقایع روزهای اخیر نیز ابعاد دیگری از فرهنگ غنی این دیار را به منصه ظهور رساندند و این تمایز به روشنی قابل مشاهده بود.

سالاری با اذعان بر این که برخی کاستی‌ها وجود دارد و مردم حق دارند انتقاد کنند،متذکر شد:اگر کم و کاستی وجود دارد ارتباطی به انقلاب و نظام اسلامی ندارد بلکه به طور یقین عملکرد ما مسئولان نقص دارد؛

وی ادامه داد:انتظار دارم مطابق با فرهنگ غنی و متعالی که در گیلان یافت می‌شود، همه با هم و در کنار هم برای برطرف شدن مشکلات تلاش کنیم؛ در سایه تعامل و همراهی مردم و مسئولان و با توکل به خداوند می‌توانیم مشکلات را مرتفع نموده و مسیر توسعه را با سرعت بیشتری طی کنیم.

  نماینده عالی دولت در گیلان با تصریح بر این که همه ما حقوق بگیر مردم هستیم و وظیفه داریم تمام توان خود را به کار ببریم.تاکید کرد: مسئولان باید سرما و گرمای مردم را احساس کنند و از نزدیک در جریان نیازهای آنها باشند،

  سالاری اولتیماتوم داد: مدیری دچار هیمنه کاذب شده و مغرور شود پسندیده نیست. باید مسیر دسترسی مردم به مدیران روشن باشد و بتوانند حرف دلشان را به گوش ما برسانند.

وی با بیان این که جوانی یکی محورهای اصلی انقلاب  است،خاطر نشان کرد:همواره گفتم و باز هم تأکید می‌کنم که جوانان بلااستثناء انقلاب را دوست دارند و هرگز راضی نخواهند بود لطمه‌ای به آن وارد شود.

این مسئول ،یاد آور شد:همین جوانان ۲۵ الی ۳۵ ساله بودند که در سال‌های دفاع مقدس فرماندهی جنگ را برعهده داشتند و رشادت‌ها و پیروزی‌های غرور آفرینی کسب کردند،

سالاری اولتیماتوم داد:باید از اظهار نظرات و اعمال سلایق شخصی بپرهیزیم؛ اینکه سلیقه شخصی خود را مبنای تشخیص انقلابی بودن یا نبودن یک فرد قرار دهیم، صحیح نیست؛ باید به جوانان فرصت دهیم، تا در مناصب و عرصه‌های مختلف تجربه کسب کنند.

وی امر به معروفی که از سوی مردم انجام گیرد را به مراتب اولی تر دانست و  اضافه کرد: از رسانه‌ها نیز می‌خواهم حرف دل جوانان را به ما برسانند؛ از نظر سنی نسبت به سایر استانداران کشور احساس قرابت بیشتری با جوانان داشته و لذا انتظار دارم همراه و همگام با هم برای نیل به اهداف متعالی تلاش کنیم.

استاندار گیلان با انتقاد شدید از  برخی ناملایمات‌ و بداخلاقی‌ها،اذعان کرد: همه ما مسئولان از مردم حقوق می‌گیریم و شایسته است تمام توان خود را برای خدمت خالصانه به آنها به کار ببریم.

سالاری،بیان کرد:حتی اگر یک نفر کارشکنی کند کارنامه همه خراب خواهد شد چرا که ما به هم پیوسته هستیم و در کنار هم می‌توانیم موفق ظاهر شویم.ضمن این که وظیفه سنگینی در برابر جوانان داریم.

به گفته وی،نباید به گونه‌ای پیش برویم که رؤسای جمهور آمریکا و رژیم صهیونیستی که همواره به انحاء مختلف بداخلاقی‌ها و کارشکنی‌هایشان برایمان برملا شده است، ژست دلسوزی برای مردم بزرگ ایران بگیرند.

این مقام سیاسی،هشدار داد: کاری نکنیم کشورهای بیگانه برایمان عربده بکشند؛ این کشور، نظام و انقلاب متعلق به همه مردم است؛ کاری نکنیم بستر برای سوء استفاده‌ مخالفان و دشمنان نظام اسلامی فراهم گردد.

سالاری ادامه داد: معضل اشتغال اساسی‌ترین موضوع مد نظر ما است و این معضل با کمک آحاد مردم و همراهی و همدلی برطرف شدنی است. وی تأکید کرد: برای حل مشکلات مردم لازم است منیت‌ها، دیوار کشی‌ها و منافع و سلایق گروهی و حزبی را کنار بگذاریم.

وی توجه به نصایح رهبری معظم انقلاب که همواره چراغ راه بوده است را ضروری دانست و اظهار کرد:به هیچ کسی در خارج از مرزهای کشور اجازه ندهیم حتی تصور کند می‌تواند تیشه به ریشه ی منافع ملی ما بزند.

نماینده عالی دولت در پایان از کسانی که با رعایت اصول و به صورت کاملا متمدنانه گلایه‌مندی خود را طی روزهای اخیر  قدردانی کرد و گفت:از عوامل نیروی انتظامی استان که صبورانه مردم را همراهی کردند هم قدردانی می کنم.

  سالاری هم چنین با قدردانی از خانواده‌‌هایی که دلسوزانه جوانان را همراهی کرده و برای روشن کردن ذهن آنها تلاش کردند،ابراز کرد:همه با هم، دست در دست هم، برای ساختن ایرانی آباد و پرمهر، تلاشی مجدانه خواهیم داشت.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :