کاشف اسرار-مدیره روابط عمومی شهرداری رشت از زمان تصدی این پست تاکنون با انتشار برخی اخبار نادرست در سایت اینترنتی این نهاد عمومی غیر دولتی سبب حیرت و تعجب شده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”فاطمه قدیمی حرفه”که از زمان”سید محمد علی ثابت قدم”در سال ۹۴ عهده دار این سمت شده و تا زمان “مسعود نصرتی قزوینی نژاد”هم تداوم دارد گاهی مواردی نادرست را منتشر کرده و این رسانه هم نسبت به پوشش برخی از این موارد اقدام کرده است.

IMG_20180103_232327

این تنها بانوی متولی روابط عمومی شهرداری رشت از زمان پیروزی انقلاب تاکنون که دانش آموخته رشته ارتباطات نیز هستند و به تدریس هم می پردازند،هرازگاهی بدون بررسی نسبت به انتشار مواردی غلط و واهی اقدام کرده و سبب حیرت شده است.

یکی از موارد منتشر شده در سایت مورد اشاره انتشار سخنان منتخب اول راه یافته به پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت می باشد که در سیزدهم آذر ماه امسال بر روی خروجی قرار گرفته و شهردار غیر بومی هم تذکری برای اصلاح نداده است.

بنا به سخنان منتشر شده از احمد رمضان پور نرگسی،”توسعه نیافتگی شهر رشت در حوزه های مختلف عدم حضور فرد گیلانی در بدنه دولت در ادوار گذشته بوده و بعد از دوره دیلمی برای اولین بار با حضور نوبخت به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه شاهد فعالیت یک گیلانی در بدنه دولت هستیم”.اینک سئوال می شود آیا این اظهارات درست است؟

با مداقه در تاریخ پی می بریم نه تنها در قبل از انقلاب تعدادی از گیلانیان در دولت حضور داشتند،بلکه از زمان  پیروزی انقلاب تاکنون تعدادی از گیلانیان به عضویت هیئت دوات در آمده که به شرح ذیل است:

موسی نامجو وزیر سابق دفاع جمهوری اسلامی ایران

علی صوفی-وزیر تعاون در دولت اصلاحات جمهوری اسلامی ایران

اسدالله عباسیسرپرست وزارتخانه و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دولت دهم

بخش دوم-

سایت شهرداری رشت در پنج شنبه هفته گزارشی از  تشکیل اتاق شکوفایی را منتشر و برای معرفی یکی از شرکت کنندگان سمت “مسوول دبیرخانه سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور را اعطا کرد.

بنا به پی گیری های به عمل آمده توسط خبرنگار کاشف اسرار و استعلام صورت گرفته از یکی مقامات سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور،”مرتضی طالع ماسوله”تا زمان ریاست “مسعود سلطانی فر”عهده دار این سمت بوده است.

ناگفته نماند”طالع ماسوله”هم با ارسال پیامکی به خبرنگار این رسانه،بر فعالیت خویش تا زمان فعالیت دولت یازدهم صحه گذاشت و به این نکته اشاره کرد و نوشت:به خاطر حجم کار پژوهشی طبق قانون نمی توانستم در دو جا باشم دیگر دبیزخانه از دولت جدید نیستم”.

النهایه در پایان سئوال می شود آیا “مسعود نصرتی قزوینی نژاد”که از مهر ماه امسال عهده دار سمت شهردار رشت است بر اخبار منتشر شده در سایت این نهاد عمومی غیر دولتی برای رفع اشتباهات نظارت دارد  یا خیر؟توصیه می شود یک بار هم شده به تاریخ رجال گیلان به عضویت درآمده در دولت ها هم نگاهی بیاندازد.

موارد مرتبط:

اختصاصی/گاف جدید”فاطمه قدیمی”با انتشار نادرست نام و نام خانوادگی معاون سفیر کره در سایت شهرداری رشت

اختصاصی/گاف های “فاطمه قدیمی حرفه”در روابط عمومی شهرداری رشت پایانی ندارد!

اختصاصی/گاف جدید سایت روابط عمومی شهرداری رشت+تصویر

اختصاصی/گاف روابط عمومی شهرداری رشت پس از عزل ثابت قدم!

پایان پیام

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :