کاشف اسرار-مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان از تعیین بیمارستان رسول اکرم(ص)رشت از سوی ستاد بحران استانداری به عنوان قطب درمانی در مواقع بحران احتمالی استان خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،”محمد حسین شهدی نژاد لنگرودی در هشتمین نشست شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان ،اظهار کرد:به زودی پیشرفته ترین دستگاه (آم آر آی) استان در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت نصب و راه اندازی می شود.

وی خاطر نشان کرد:بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت در حال حاضر با ارائه نزدیک به  ١٨ هزار بستری درسال به تنهایی  معادل یک چهارم بیمارستانهای دولتی و دانشگاهی شهر رشت به پذیرش بیماران بستری بیمه شده تامین اجتماعی اقدام می کند.

این مسئول،ابراز کرد:بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) با موقعیت جغرافیایی خاص قرار گرفتن در مبدا ورودی شهر از اتوبان تهران با راه اندازی بخش سی تی اسکن  و بخش ام آر آی  توان بالقوه تبدیل شدن به سانتر دوم ترومای استان را دارد.

شهدی نژاد لنگرودی،متذکر شد: این بیمارستان با بازسازی وآماده نمودن قریب  ۶٠تخت بیمارستانی از رده خارج و همچنین برخورداری از عرصه مناسب و با هماهنگی ستاد بحران استانداری به عنوان قطب درمانی در مواقع بحران احتمالی تعیین شد.

وی پروژه های در حال ساخت و توسعه ای مراکز ملکی تامین اجتماعی استان را ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی لنگرود، ساخت مرکز درمانی به همراه ساختمان شعبه آستانه اشرفیه، و ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی دریا و همچنین پروزه ارتقای هتلینگ بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) ذکر کرد.

یاد آور می شود در این جلسه از پزوهشگران برتر و منتخب دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی تقدیر شد،ضمن این که این نشست به میزبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با حضور مدیران دستگاه ها در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت برگزار شد،

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :