کاشف اسرار-یک مقام موثق ،مطلع و عالی رتبه در مجموعه مدیریت شهری رشت از آغاز سفر منشی هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر به همراه مدیر ستاد محیط زیست شهری و عضو شورای سازمان پسماند و هم چنین مدیره شهر خلاق خوراک و نیز مدیره روابط عمومی شهرداری رشت به ماکائو چین در روز جاری خبر داد.

وی که نخواست نامش فاش بشود در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار با اعلام این خبر،اظهار کرد:”محمد حسن علی پور کسبخی”به عنوان عضو ناظر شورای اسلامی شهر به همراه”طیبه بینا”و”فاطمه قدیمی حرفه”در روز جاری اعزام این کشور هستند.

ناگفته نماند”علی پور کسبخی”در عصر روز گذشته طی گفتگویی با خبرنگار این رسانه بر عدم همراهی”قدیمی حرفه”و”طیبه بینا”در سفر مشترک جاری به چین تاکید  نموده،ضمن این که هم سفرهای خویش را شهردار و نیز معاون مالی و اقتصادی شهرداری عنوان کرد که با تکذیب”رضا شیرزاد”مواجه شد.

اظهارات “علی پور کسبخی”مبنی بر عدم همراهی دو مدیره شهرداری در سفر روز جاری به چین، در حالی می باشد سفر این دو بانو صحت دارد و عضو شورای شهر باید ناظر بر عملکرد مجموعه شهرداری باشد و از همراهان سفرش مطلع باشند ،زیرا اخذ ویزا برای انجام سفر نیازمند  دریافت و  ارائه مدارک مورد نیاز به صورت هم زمان به سفارت خانه در تهران است.

از سوئی تاکید “علی پور کسبخی”مبنی بر عدم همراهی “قدیمی حرفه”و”بینا”یاد آور اظهارات وی مبنی بر پوشیدن لباس نارنجی پاکبانی و حضور در جلسه شورای شهر رشت می باشد به طوری که ادعای وی تاکنون تحقق نیافته است.

النهایه با توجه به این که “بینا”از ماه گذشته به عنوان “مدیر ستاد محیط زیست شهری و عضو شورای سازمان پسماند شهرداری رشت”فعالیت می کند،آیا عزیمت به چین و شرکت در اجلاش شهر خلاق خوراک،سنخیت و ارتباطی با سمت و شغل فعلی مشارالیها دارد؟

از شهردار رشت این انتظار می رود در راستای رسالت مطبوعات جهت تنویر افکار عمومی،عمل به مولفه های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی رهبر انقلاب و تاکید بر شفاف سازی و سایر قوانین مرتبط جاری در کشور با مستندات پاسخ بدهند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :