کاشف اسرار-با آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت ، همه اعضای پارلمان شهری ، رای به شهرداری از قزوین دادند و بر طبل پر طمطراق با سابقه بودن طولانی اش کوبیدند و وی را به عنوان ناجی شهر در اذهان عمومی مطرح نمودند .

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار ، پس از صدور حکم شهرداری”مسعود نصرتی قزوینی نژاد” توسط وزیر کشور ، مراسم معارفه این مدیر اهل قزوین مهر ماه امسال در سالن اجتماعات نیروی انتظامی گیلان برگزار شد و وی در آذر ماه امسال تصمیم به خانه تکانی و تغییر و تحول در برخی از پستهای مدیریتی در این نهاد عمومی غیر دولتی گرفت .

بر اساس خبر منتشر شده به تاریخ یازدهم آذر ماه امسال در سایت شهرداری رشت ، یکی از این احکام مربوط می شد به تعیین سرپرست معاونت معماری و شهرسازی برای یک بانوی دارای اصالت رشتی که تا اوایل آذر ماه سال جاری سمت رئیس اداره طرح تفصیلی منطقه ۲۱ شهرداری تهران را بر عهده داشت .

“مهناز استقامتی” که دانش آموخته کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور می باشد ، بنا به خبر منتشر شده در خبرگزاری مهر در تاریخ هفتم آذر ماه امسال به سمت سرپرست معاونت معماری و شهرسازی منطقه ۲۱ تهران منصوب شد .

تنها چهار روز پس از این انتصاب در منطقه ۲۱ شهرداری تهران ، حکم انتصاب مشارالیها به همراه همسرش”حامد اخوان” در شهرداری رشت منتشر می شود .

طبق شنیده ها که صحت و سقم آن در دست بررسی می باشد و صحت آن مورد تائید”کاشف اسرار”نیست، استقامتی چند روز پس از تصدی سمت در شهرداری رشت ، به شکل غیر منتظره و ناباورانه از حضور در جایگاه مدیریتی خود در  این نهاد عمومی غیر دولتی امتناع ورزیده و پیگیری ها برای مذاکره و برگشت وی بی نتیجه می ماند .

شهردار هم در سکوت معنادار  برخی از رسانه ها ، با صدور حکمی نسبت به انتصاب”محمدعلی پیربازاریان”به عنوان سرپرست جدید  برای حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت می نماید و صد عجب پورتال این نهاد عمومی غیر دولتی نیز با خودسانسوری از انتشار خبر فوق اجتناب می کند !

اینک سئوالی که مطرح می شود این است ؛ آیا شهرداری که با عوارض وصولی همین شهروندان مدیریت می شود ولی نعمتان خود را محرم نمی داند که خبر انتصاب سرپرست جدید در پرتال این نهاد عمومی غیر دولتی درج نمی گردد ؟

النهایه آیا مدیره روابط عمومی شهرداری ”فاطمه قدیمی حرفه” که از جمله مدیران کثیرالسفر هستند در زمان این انتصاب نیز در سفر خارجه بودند و  یا دلایل دیگری دارد فرصت درج آنرا پیدا نکردند ؟

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :