کاشف اسرار-شهردار خمام از برگزاری جشنواره یخ بهشت در این شهر به عنوان قطب یخ در بهشت در نیمه اول سال آینده خبر داد و گفت:در تلاشیم المان یخ در بهشت را در ورودی این شهر نصب کنیم.

به گزارش کاشف اسرار،موسی فکور امروز در حاشیه بازدید از پروژهاه های شهری خمام ،انجام اقدامات زیربنایی را اولویت شهرداری و شورای پنجم این شهر عنوان کرد.

وی  با بیان این که در حوزه فیبر نوری برنامه های ویژه ای در این بخش وجود دارد،خاطر نشان کرد: دوربین های شهری به زودی در شهر خمام نصب می‌شود.

این مسئول با تاکید بر این که راه و شهرسازی باید کمک ویژه ای با حوزه کنارگذر خمام داشته باشد،اذعان کرد:این شهر ظرفیت های بالایی برای تبدیل شدن به شهرستان دارد.

فکور تبدیل بخش خمام به شهرستان را از مهمترین خواسته های مردم این بخش ذکر کرد و متذکر شد: خمام در مسیر کریدور شمال به جنوب قرار گرفته و جزو نزدیک ترین شهرهای گیلان به منطقه آزاد انزلی و فرودگاه بوده و ظرفیت های بالایی در حوزه جذب سرمایه گذار دارد.

وی با اشاره به این که شهرداری دارای وظایف فرهنگی، عمرانی و اجتماعی است و بودجه شهرداریها اغلب از منابع مردمی تهیه می‌شود،از دستور مساعدت معاون عمرانی وزیر کشور به رفع کمبود امکانات رفاهی و مشکلات امدادرسانی شهر خمام خبر داد.

شهردار خمام،یاد آور شد:طی نامه ای به معاون وزیر کشور درخواست بودجه از محل اعتبارات گردشگری برای ساخت پارک و محل اسکان مناسب که در خور و شایسته شهرهای توریستی و سرسبز استان گیلان باشد،ارایه شد.

فکور،اضافه کرد:در این نامه همچنین درخواست تعدادی خودروی امدادرسان از محل منابع ملی یا استانی جهت امدادرسانی مطلوب به شهروندان و مسافرین محترم، گردید و در پایان دستور مساعدت توسط معاون محترم عمرانی وزیر کشور صادر شد.

پایان پیام

 

 

روابط عمومی شهرداری خمام ،

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :