کاشف اسرار- مدیر عامل برق منطقه ای گیلان از آمادگی کامل این شرکت سهامی برای مواجهه با بارشهای احتمالی آسمانی خبر داد و گفت:۴۰ اکیپ تخصصی، عملیاتی، اجرایی ، تدارکاتی، پشتیبانی، لجستیکی و … با ۶۰ خودرو سواری و کمک دار به همراه ۲۱۲ نفر از پرسنل فنی و عملیاتی آمادگی کامل برای تداوم ارائه برق مطمئن و پایدار را به مشتریان دارند.

به گزارش کاشف اسرار،عظیم بلبل آبادی در جلسه مدیریت بحران شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان،اظهار کرد:پیش بینی های هواشناسی بیانگر بارش های احتمالی باران و برف در ارتفاعات و جلگه استان در اوایل هفته آتی دارد.

وی ابا تاکید بر این که کلیه کارکنان برای مواجهه با این بارش ها آمادگی داشته باشند،خاطر نشان کرد:۴۰ اکیپ تخصصی، عملیاتی، اجرایی ، تدارکاتی، پشتیبانی، لجستیکی و … با ۶۰ خودرو سواری و کمک دار به همراه ۲۱۲ نفر از پرسنل فنی و عملیاتی شرکت برق آمادگی کامل برای تداوم ارائه برق مطمئن و پایدار را به مشتریان دارند

به گفته این مسئول،پرسنل فنی و عملیاتی برق منطقه ای با همیاری شرکتهای پیمانکار و خصوصی با استقرار در ستاد شرکت و سایر محل های مورد نظر از جمله دیلمان، فومن، آستانه، انزلی و رشت آمادگی کامل برای تداوم ارائه برق مطمئن و پایدار را به مشتریان دارند و اوضاع را کاملا تحت کنترل خواهند داشت.

این مسئول،متذکر شد:همچنین جهت کنترل بر اوضاع از استانهای دیگر درخواست همکاری کرده ایم که قرار است از روز جمعه در محل های مورد نظر در استان، مستقر و آماده باشند.

بلبل آبادی،اذعان کرد:با توجه به مطالعات و تحقیقات و تجارب و اقدامات انجام شده و تشابه گزارشات آب و هوایی امسال با سال گذشته ، انتظار می رود که وضعیت شبکه به نسبت پارسال از وضعیت پایداری و اطمینان بیشتر و بالاتری برخوردار باشد.

وی  مستند سازی کلیه فرایندها در این زمینه را ضروری دانست و بیان کرد:تدارکات و تمهیدات لازم جهت مقابله با بارش یاد شده و آماده باش کامل کلیه پرسنل فنی و متخصص و عملیاتی و همچنین کارکنان ستاد و آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات از جمله بیل مکانیکی، اسنوتراک و سایر ماشین آلات و مولدهای برق اضطراری صورت پذیرفته تا چنانچه با بارش های سنگین مواجهه باشیم به خوبی بتوانیم اوضاع را کنترل کنند.

منبع:روابط عمومی برق منطقه ای گیلان

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :