کاشف اسرار-جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر رستم آباد با حضور فرماندار و معاون فرماندار و بخش دار مرکزی  رودبار و هم چنین اعضای شورای اسلامی و شهردار و جمعی از شهروندان در جنب شهرداری-محل برپایی نمایشگاه های این شهر برگزار شد.

جشن دهه فجر رستم آباد 96.jpg4

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،نمایش طنز توسط گروه هنری باران به اجرای برنامه پرداخت،ضمن این که “ارشد امیر اسکتدری،احمد فلاح،مصطفی سلیمی،امیر حسین پسندی و علی آریو(شعبده باز)به اجرای برنامه پرداختند .

جشن دهه فجر رستم آباد 96.jpg3

توزیع شیرینی بین مدعوین و شرکت کنندگان،نواختن سرود جمهوری اسلامی و تلاوتی از آیات قرآن کریم،ایراد سخنرانی توسط شهردار رستم آباد و فرماندار رودبار،انجام مراسم قرعه کسی و اهدای کارت هدیه به برندگان از جمله برنامه های اجرا شده در این برنامه حدود دو ساعت و نیمه و در آستانه ربع قرن تاسیس شهرداری رستم آباد بود.

فرماندار رودبار به محض دست گرفتن میکروفن رو به جمعیت گفت:”این میکروفن دست آدم  روی سن می آید حس خوش آواز خواندن  میدهد”،بیان این جمله توسط “سید اسماعیل میرغضنفری”سبب لبخند حضار شد.

وی پس از ایراد سخنرانی،شرکت در مراسم قرعه کشی و اجرای برنامه سرود ای ایران برای شرکت در برنامه ای در مرکز استان،محل برپایی جشن را ترک کرد.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :