کاشف اسرار-شهردار رستم آباد از مردم و مسئولین به دلیل نداشتن سالن ویژه همایش ها و امکانات خوب در این شهر عذر خواهی و ابراز امیدواری کرد در سال های آینده از یک سالن ویژه و تعریف شده ویژه همایش ها استفاده بکنند

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”نعمت الله نظامی وند چگینی”در مراسم جشن دهه فجر که با همت شورای اسلامی شهر و شهرداری رستم آباد  در محل سالن نمایشگاه ها برپا شد،اظهار کرد:۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به مناسبت دهه فجر نام گذاری شده و حضرت امام در  صبح ۱۲ بهمن  پس از ۱۵ سال دوری از وطن وارد کشور شدند و ۲۲ بهمن به عنوان پیروزی انقلاب رقم خورد.

وی با اشاره به وقوع انقلاب در برخی از کشورهای دنیا من جمله:”روسیه،چین و فرانسه و تفاوت آن با وقوع انقلاب در ایران به رهبری امام راخل،خاطر نشان کرد:وحه تمایز وقوع انقلاب ایران با دیگر کشورهای دنیا،در داشتن ماهیت دینی و از قاطعیت یک رهبر شجاع و نقش کلیدی روحانیت بسار پر رنگ و هم چنین حضور توده های مردم برخوردار بوده است.

وی اضافه کرد:انقلاب اسلامی ایران از حالت مردمی خود بهره زیادی بهره برده ولی در دیگر کشورها رهبری آنها از یک حزب برخوردار بوده و قاطبه مردم را به دنبال نداشته است.

این مسئول ،خاطر نشان کرد:یک پژوهشگر خارجی به نام فرد هالیدی در کتابی ،بیان کرده،تنها کشوری که توانسته مردم را بسیار به صحنه بکشاند،فقط انقلاب اسلامی ایران بوده است.

“نظامی وند چگینی،در پایان با اشاره به برگزاری این جشن در محل سالن نمایشگاه ها،با بیان این که سالن همایش تعریف خاص خودش را دارد،اذعان کرد:” از این که امکانات ما خوب نیست و از این بابت از مردم و مسئولین عذر خواهی می کنم و ان شآء الله دوستان ما در سنوات آینده کمک می کنند تا بتوانیم از یک سالن ویژه و تعریف شده ویژه همایش ها استفاده بکنیم

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :