کاشف اسرار-رئیس سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری مسابقه عکس رشت سپید پوش  در صورت بارش برف خبر داد و گفت: از شهروندان دعوت می شود تا در این روزها با ثبت خاطرات سفید و زیبای خود در این مسابقه شرکت کنند. وآن را به شماره ۰۹۰۱۶۴۷۳۸۸۱ ارسال نمایند.

به گزارش کاشف اسرار،”علی رضا حسنی  لفمجانی امروز طی سخنانی با اشاره به پیش بینی بارش برف در شامگاه شنبه هفتم بهمن ماه ۹۶  در رشت، اظهار کرد: برف نعمت الهی است که باید برای بهره مندی از این موهبت  الهی برنامه ریزی های مناسب انجام شود و عنوان کلمه بحران در مقابل برف امروز در فرهنگ مدیریت شهری جایگاهی ندارد

وی متذکر شد: شهروندان باید با  حفظ آرامش وتوجه به توصیه های فرهنگی سازمانها و نهادها در حین بارش برف از این فرصت برای با هم بودن و خلق خاطرات ناب بهره مند شوند.

این مسئول؛خاطر نشان کرد: امروز در دنیا توجه به تنوع فصلی در اقتصاد گردشگری بسیار توجه می شود  و مدیران شهری با تدوین برنامه های فرهنگی چون جشنواره ؛ مسابقات و فستیوالها از فرصت برف برای جلب گردشگر استفاده می کنند.

حسنی لفمجانی،تاکید کرد: امروز  گردشگری زمستانی در دنیا  از انحصار خانواده های مرفه خارج و به بدنه جامعه نفوذ کرده است و با توجه به این مهم سازمان فرهنگی  اجتماعی ورزشی شهرداری رشت نیز برنامه هایی  در دستور کار خود قرار داده است.

وی از برگزاری مسابقه عکس رشت سپید پوش  در صورت بارش برف خبر داد و  گفت: از شهروندان دعوت می شود تا در این روزها با ثبت خاطرات سفید و زیبای خود در این مسابقه شرکت کنند. وآن را به شماره ۰۹۰۱۶۴۷۳۸۸۱ ارسال نمایند.

این مدیر فرهنگی،اجتماعی و ورزشی،ابراز کرد:باید از هر بهانه ای برای خلق شادی در بین شهروندان بهره گرفت و بدین منظور چنانچه حجم برف به گونه ای باشد که بتوان آثار برفی توسط هنرمندان خلق نمود برنامه ای با مشارکت دو سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و سازمان سیما منظرو فضای سبز  شهرداری در پیاده راه فرهنگی انجام خواهد پذیرفت .

به گفته حسنی لفمجانی،این برنامه دردو  بخش  حرفه ای که توسط هنرمندان آثار برفی خلق خواهد شد و در بخش آماتور شهروندان می توانند آثار برفی خودشان را ارائه کنند، انجام خواهد پذیرفت. 

وی تصریح کرد: امسال در این مراسم سعی می شود  تا  با نگاهی موشکافانه و جدید مجسمه ها ساخته شده هر کدام انتقال دهنده یک موضوع فرهنگی باشند چرا که  محیط های با نشاط و تفریحی بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم فرهنگی هستند و باید از آنها به نحو احسن بهره گرفت.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در پایان،بیان کرد:که شهروندان نهایت لذت را از بارش برف که این  اتفاق در سال محدود است ببرند و هیچ نگرانی نداشته باشند، چرا که همکاران خدوم در شهرداری جهت بازگشایی معابر و سهولت تردد آنها با تمام توان در سطح شهر حضور دارند.

منبع:سایت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

پایان پیام

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :