کاشف اسرار-مراسم تودیع مدیرعامل پیشین و سرپرست جدید سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در بهمن ماه سال گذشته برپا شد و از زمان برگزاری این جلسه نزدیک به یکسال سپری شده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”علیرضا حسنی لفمجانی”در مراسم معارفه خویش با اشاره به اینکه به منظور بررسی مسائل مطروحه نیاز به یک بانک اطلاعاتی در محلات هستیم ،اظهار کرد: سرای محلات بهترین پایگاه بدین منظور است.

وی هم چنین با بیان اینکه مباحث فرهنگی یک بنگاه اقتصادی نیست تاکید کرد: نباید شعار ما درآمد بیشتر و خدمت بیشتر باشد بلکه شعار ما باید حمایت بیشتر از مباحث فرهنگی و ارائه خدمت بی منت به شهروندان باشد.

این مسئول در پایان با بیان اینکه سرای محلات یک پایگاه مردمی برای خانواده ها هستند،خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک سرای محلات مناطق پنج گانه را تقویت می کنیم.

حال با مداقه در اظهارات رئیس فعلی سازمان در زمان معارفه خویش مبنی بر این که:”مباحث فرهنگی یک بنگاه اقتصادی نیست و نباید شعار ما درآمد بیشتر و خدمت بیشتر باشد”،اینک سئوال می شود چرا در دوازدهمین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر در آذر ماه امسال،خواستار شد به داد این سازمان برسند و وضعیت مالی مناسب ندانست؟

“حسنی لفمجانی “ هم چنین به این سئوال پاسخ بدهند آیا صحت دارد “سرپرست امور ارتباطات سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری رشت”در خرداد ماه امسال به این سمت منصوب شده است؟آیا تاکنون “حسنی لفمجانی”در طی یک سال اخیر نشست خبری با اصحاب رسانه و جلسه پرسش و پاسخ برپا کرده اید؟

آیا صحت دارد”مریم گل آرا“با داشتن مدرک تحصیلی  کارشناسی”علوم تربیتی”و از نوع قرارداد”مشاغل کارگری با نوع ارتقا مدرک تحصیلی”و مدت این قرارداد تا ۲۹ اسفند ماه امسال است،هم زمان سرپرستی تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت را بر عهده دارد؟آیا بابت سرپرستی ،حق ماموریت و پاداش می گیرد و تاکنون به شهرهای “ساری و مشهد”جهت همراهی تیم،ماموریت های اداری داشته است؟

آیا شنیده ها صحت داردزمانی “گل آرا”به عنوان سرپرست تیم به سایر استانها می خواهند اعزام بشوند،مشارالیها طی نامه ای از سوی سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی سازمان به عنوان شما،با سمت”سرپرست تیم فوتسال شهرداری رشت”معرفی می شوند،آیا از داشتن این سمت آگاهی نداشته اید که این طور معرفی شده است؟

با توجه به این که سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری رشت دارای سایت اینترنتی بوده و دلیل این موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از طرف دیگر است،چرا به دلیل عدم مداقه متولی آن،اخبار برتر و برگزیده چندین ماه می باشد در بالا صفحه قرار دارد و  عزمی برای جایگزین کردن با اخبار جدید وجود ندارد؟!!!!!!!

عملکرد مریم گل آرا سازمان فرهنگی بهمن 96.jpg2عملکرد مریم گل آرا سازمان فرهنگی بهمن 96.jpg3

متولی فعالیت این سایت،(مریم گل آرا)با سمت متصدی ارتباطات سازمان بوده و برای تصدیق ادعای خویش عنوانین و تصاویز اخبار مبحوث عنه با زمان درج خبر،منتشر شده است

دلیل عدم انتشار آغاز سفر رییس سازمان به هندوستان در سال جاری برای شرکت در مسابقات شطرنج  چیست؟آیا شهرداری با بیت المال اداره می شود،مردم نامحرم بودند؟ضمن این که به این سئوال پاسخ بدهند آیا شنیده ها مبنی بر سفر”حسنی لفمجانی” به همراه تعدادی از مدیران و کارکنان شهرداری به کربلا معلی در سال جاری قبل از آغاز سفر کاروان شهرداری صحت دارد؟در صورت بلی بودن پاسخ ،آیا خبر آن در سایت سازمان منتشر شد؟با مستندات پاسخ بدهند.

چطور رئیس سازمان در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت لب به سخن مبنی بر این که سازمان تحت مدیریت خویش وضعیت مالی مناسبی ندارد ،گشودند،حال سئوال می شود آیا اعزام سه نفر از یک رسانه فاقد مجوز واقع در جنوب استان در قالب کاروان شهرداری در کشور عراق صحت دارد؟اگر پاسخ بلی می باشد معیار اعزام آنان چگونه بوده است؟

آیا برای اعزام این افراد آن هم از یک رسانه قرعه کشی صورت گرفته است و یا علی راس اعزام شده اند؟مدارک احتمالی درخواست اعزام به سفر و لیست رسمی کلیه اشخاص اعزام شده به کربلا جهت تنویر افکار عمومی منتشر کنید.

آیا صحت دارد یکی ار  اشخاص اعزام شده به کربلا توفیق اعزام به برنامه های شب های فرهنگی رشت( برج میلاد تهران) در شهریور ماه امسال را داشته است یا خیر؟با مستندات و لیست اشخاص اعزام شده پاسخ بدهید.

پوستر

چرا علی رغم انجام چندین مکاتبه مدیر مسئول پایگاه خبری”کاشف اسرار”با شما برای ارائه لیست کلیه اشخاص اعزام شده به برنامه فرهنگی شب های رشت و هم چنین به کربلا معلی،علیرغم تاکیدات رهبر انقلاب در مولفه های ابلاغ شده برای شفاف سازی و هم چنین قانون دسترسی آزاد به اطلاعات از ارائه مستندات و یا پاسخ ظرف مدت قانونی خودداری کردید؟

النهایه در راستای تاکیدات خودتان در مراسم معارفه بهمن ماه سال گذشته در راستای تقویت محلات و ایجاد بانک اطلاعاتی چه اقداماتی تاکنون به عمل آورده اید؟ضمن این که آیا از زمان تصدی سمت تاکنون از رسانه های دارای همکاری با سازمان بابت انتشار اخبار در سایت ها حمایت مالی کرده اید یا خیر؟ با مستندات پاسخ بدهید.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :