کاشف اسرار-مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان گفت: همزمان با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ششمین دوره نمایشگاه های مدرسه انقلاب در مدارس استان برگزار می شود.

به گزارش کاشف اسرار،یاسر تقوی امروز با اعلام این خبر، تقویت روحیه انقلابی و انگیزه دانش آموزان در پیگیری آرمان‌های ملی، جهانی و تمدنی انقلاب اسلامی را از اهداف این طرح دانست.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با هدف ارتقای سطح انگیزه و تعلق نوجوانان نسبت به جبهه حق در تقابل تاریخی با جبهه باطل، آشنایی با شخصیت و آرمان امام(ره) و مقام معظم رهبری، تقویت بیشتر هویت اسلامی دانش آموزان،  برانگیختن خلاقیت و توانمندی دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی و هم‌ افزایی و همکاری صمیمی بین تشکل‌ های دانش‌آموزی برپا می شود.

این مسئول با بیان اینکه این نمایشگاه ها سال گذشته در ۵۷ مدرسه استان دایر شده بود افزود: نمایشگاه‌ های مدرسه انقلاب از ۱۴ بهمن در مدارس متخب استان دایر و تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت.

تقوی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در سه محور  «دیروز ما»، «امروز ما» و «فردای ما» خاطرنشان کرد: نمایشگاه مذکور در بخش های « قرارگاهی»، « مطالعاتی ـ تحقیقی» و « تولید محصول» دایر خواهد شد

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :