کاشف اسرار-شهردار خمام از شهروندان این شهر به خاطر نداشتن فضایی بزرگتر از سالن تختی اداره ورزش و  جوانان بخش خمام شهرستان رشت جهت برگزاری همایش عذرخواهی کرد و وعده داد در آینده فضایی مناسب جهت برگزاری برنامه های شاد،متنوع و سرگرم کننده برای شهروندان  احداث می شود

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”موسی فکور”در مراسم جشن انقلاب  خمام که با استقبال شهزوندان از ساعت ۱۹ تا ۲۴  توسط شورای اسلامی و شهرداری در سالن تختی برپا شد،در ابتدای سخنان خویش از شهروندان به دلیل کمبود جا و ایستادن برخی از حاضرین ،عذر خواهی و ابراز شرمندگی کرد.

وی با بیان غیر قابل تصور بودن استقبال زیاد شهروندان در برنامه جشن انقلاب،اظهار کرد:در خمام فاقد فضایی بزرگتر از سالن تختی اداره آموزش و پرورش این شهر وجود ندارد و  و وعده داد در آینده فضایی مناسب جهت برگزاری برنامه های شاد،متنوع و سرگرم کننده برای شهروندان  احداث می شود.

این مسئول در تبیین دلایل برگزاری جشن انقلاب در خمام،بیان کرد:حاضرین در این مراسم،مردم عاشق نظام،انقلاب و ولایت می باشند که به عشق جمهوری اسلامی پا به مکان برگزاری گذاشتند و در شبی که تمام ملت ایران شاد هستند،شاد باشند.

فکور،به تبیین مهم ترین ویژگی های انقلاب اسلامی ایران پرداخت و ابراز کرد:ویژگی های انقلاب ایران بسیار زیاد می باشد ولی با مطالعه در تاریخ انقلاب های جهان؛رهبران،پیشوایان و هادیان آنان به این نتیجه دست خواهیم یافت تا زمانی با مردم  همراه بودند که انقلاب شان به ثمر نرسیده بود.

وی اضافه کرد:رهبران انقلاب دیگر کشورها زمانی که انقلاب آنان به ثمر رسید راه خود را از مردم جدا و تصمیمات خودشان را می گرفتند و نوع حکومت را مشخص می کردند.

معاون اسیاسی و امنیتی فرمانداری رشت در دولت دهم،به ارزیابی ویژگی های بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت:امام خمینی دارای ویژگی های فراوان بودند و مقبولیت  وی هیچ یک از دیگر رهبران دنیا نداشتند و همواره تاکید داشتند مردم ایران انقلاب کردند و خود آنان باید نوع حکومت را انتخاب کنند.

فکور با اشاره  به فرمان امام خمینی برای برگزاری انتخابات در کمتر از دو ماه از پیروزی انقلاب در روزهای دهم و یازدهم فروردین ۵۸،یاد آور شد: طبق نتایج اعلامی ۹۸٫۲ واجدان شرکت در همه‌پرسی با دادن رای «آری»،با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند و در روز ۱۲ فروردین نتایج اعلام شد و این روز را روز جمهوری اسلامی نامیدند.

وی با تاکید بر افتخار کردن به ایرانی بودن و زندگی در نظام جمهوری اسلامی ایران که نوع حکومت آن،دینی است،اضافه کرد:این نظام در بین نظام های دنیا،متعالی می باشد و در سایه رهبری فرزانه انقلاب و یک عالم دینی این نظام دارد اداره می شود و ان شاء اله ما هم بتوانیم در این نظام برای شما مردم  که بسیار شایسته، عزیز و شریف هستید خدمت گذاران خوبی باشیم و بتوانیم حق شما را با خدماتی که می دهیم،ادا کنیم.

ناگفته نماند”فکور”در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر به سمت شهردار خمام انتخاب و منصوب شده  و پیش از آن عهده دار سمت شهردار بندر انزلی بوده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :