کاشف اسرار-در جلسه عصر امروز ستادی شهرداری رشت،انتصادی جدیدی رقم خورد و چهار مدیر در حوزه های زیر مجموعه معاونت های خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک این نهاد عمومی منصوب و معارفه شدند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،بر اساس حکم صادره از سوی”مسعود نصرتی قزوینی نژاد”پیمان پارسای محمودی به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر منصوب شد. وی پیش از این مدیریت مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت را بر عهده داشت.

همچنین مهرداد حسینی که پیش از پارسا و از مرداد ماه امسال سمت سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری رشت بر عهده گرفته بود،از این پس و بر اساس حکم شهردار به عنوان سرپرست مدیریت کنترل ترافیک فعالیت می کند.

222.gif

شنیده ها حکایت از این دارد”حسینی” دارنده مدرک تحصیلی”کارشناس ارشد”گردشگری”می باشد و صحت و سقم آن در دست بررسی است،از یاران همیشگی”فرامرز جمشیدپور پشتهانی”محسوب می شود و در کنار وی سمت هایی هم چون مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری،سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و…را بر عهده داشته است.

مهرداد حسینی شهرداری رشتمهرداد حسینی شهرداری رشت.jpg3

 بر اساس حکم دیگری،سرپرست سازمان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی  شهرداری رشت که در مرداد ماه امسال به این سمت منصوب گردید،پس از گذشت حدود هفت ماه با این سمت وداع و به سمت مدیر پروژه خرید اتوبوس و مینی بوس و بهینه سازی خطوط ۲۱ گانه اتوبوسرانی رشت جهت تحقق اهداف طرح مصوب شورای عالی حمل و نقل و ترافیک کشور منصوب شد.

غلامرضا زکی زاده،در کارنامه کاری خویش سمت هایی هم چون:عضو هیات مدیره سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و مدیر عاملی شرکت اتوبوس رانی رشت به چشم می خورد.

اشتراک این خبر در :