کاشف اسرار-رئیس آموزش و پرورش شفت از آمادگی سه مدرسه با ۳۰ کلاس درس در قالب ستاد اسکان برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش کاشف اسرار،سالار نجفی امروز با اشاره به نزدیکی سال نو و آغاز مسافرت های نوروزی ، اظهار کرد: شهرستان شفت نیز با توجه به فضا و مکان های گردشگری هرساله میزبان هزاران مسافر است.

وی با بیان اینکه یکی از فعالیت های آموزش و پرورش در این ایام فراهم کردن محل اسکان برای فرهنگیان و سایر مسافران است، افزود: امسال ستاد اسکان این اداره ۳۰ کلاس را برای پذیرایی از مسافران نوروزی و فرهنگیان آماده کرده است.

این مسئول با اشاره به اینکه سه مدرسه نیز در شهر شفت تدارک دیده شده است، گفت: تمامی این کلاس ها از نوع درجه الف  بوده و پذیرش مسافران نیز برای اسکان به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود.

نجفی،متذکر شد:پذیرش مسافران نوروزی در سطح محل های اسکان آموزش و پرورش شهرستان شفت از تاریخ ۲۸ اسفند امسال تا ۱۲ فروردین سال آتی خواهد بود.

وی به امکانات موجود درسطح مدارس محل اسکان نیز اشاره کرد و افزود: تلویزیون، فرش، یخچال در هر اتاق به صورت جداگانه وجود دارد و تنها سرویس بهداشتی و آشپزخانه و حمام به صورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد.

به گفته رئیس آموزش و پرورش شفت در نوروز ۹۶ یک هزار و ۳۹۰ نفر مسافر در طول ایام تعطیلات نوروزی در مدارس اسکان یافته اند،ضمن این که این تعداد شامل ۲۷۸ خانوار فرهنگی و غیر فرهنگی است،

نجفی در پایان،یاد آور شد: براساس این آمار، نوروز ۹۶ اسکان مسافران نوروزی در مدارس شهرستان شفت نسبت به نوروز سال گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته بود.

اشتراک این خبر در :