کاشف اسرار-رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان از برگزاری چهارمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی هم زمان با جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی دولت و بخش خصوصی  به ریاست استاندار در ساعت ۱۶ امروز در سالن اجتماعات استانداری خبر داد.

فرهاد دلق پوش صبح امروز در گفتگو با خبرنگار کاشف اسرار در حوزه صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر،اظهار کرد:یکی از دستور جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی،ارائه گزارش تحلیلی از آخرین وضعیت تجارت خارجی گیلان توسط ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بندر انزلی است.

وی یکی دیگر از دستور جلسه را گزارش مدیرکل گمرک آستارا از وضعیت مبادلات مرزی از مرز این شهرستان عنوان کرد و افزود:ارائه گزارش از تشکیل کارگروه رفع موانع و مشکلات مرتبط با واردات غله در حوزه دامپزشکی و استاندارد توسط جانشین معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری از دیگر دستورات جلسه یاد شده است.

به گفته این مسئول،ارائه گزارش توسط رئیس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن گیلان در خصوص اعزام و پذیرش هیات های تجاری و بازاریابی با محوریت استان گیلان در سال آینده و تصویب آن از دیگر دستورات آخرین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان در سال جاری است.

دلق پوش در پایان وعده داد در صورت امکان نشست خبری در آستانه سال نو به منظور تجلیل از زحمات اصحاب رسانه فعال در حوزه صنعت،معدن و تجارت استان گیلان برگزار کند.

اشتراک این خبر در :