کاشف اسرار-رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر این که  رسانه ها همراهان همیشگی و مورد اعتماد اعضای این پارلمانی شهری هستند از تجلیل از زحمات آنان طی مراسمی در هفته آینده به مناسبت سال نو در هفته آینده خبر داد.

به گزارش  کاشف اسرار،“سید امیر حسین علوی امندانی” با تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی نوروز اظهار کرد: در ایران اسلامی آئین، رسوم و فرهنگ بسیار زیبایی وجود دارد و پاسداشت فرا رسیدن بهار طبیعت یکی از این سنت های دیرینه است.

وی با اشاره به نقش و جایگاه رسانه ها در تنویر افکار عمومی،خاطر نشان کرد:به طور یقین اگر حضور و همراهی رسانه ها در پوشش اخبار و رویدادهای مربوط به شورای اسلامی رشت نبود تمامی تصمیمات، برنامه ریزی ها، انتقادات و … در داخل همین صحن مطرح و باقی می ماند و شهروندان و دیگر مدیران از آن به خوبی مطلع نمی شدند.

این مسئول، تاکید کرد: اصحاب رسانه همواره در پوشش اخبار مربوط به شورای رشت پرتلاش و بی منت بودند و با آغاز فعالیت شورای پنجم این همکاری بهتر و با قوت بیشتری دنبال شد.

علوی امندانی،تصریح کرد: به پاس ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی این قشر زحمتکش و پویای جامعه، شورای اسلامی شهر رشت در نظر دارد، طی هفته آینده مراسم تجلیلی به مناسبت تبریک سال نو با حضور خبرنگاران برگزار کند./منبع:روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت.

پایان پیام

 

اشتراک این خبر در :