کاشف اسرار-فراخوان پلیس راهور استان گیلان و سازمان فرهنگی و اجتماعی ورزشی شهرداری رشت برای شرکت  علاقه مندان در مسابقه عکس های موبایلی با محوریت تخلفات رانندگی از قبیل: عدم احترام به خط عابر پیاده و چراغ راهنما، پرتاب زباله از خودرو، عدم استفاده از پل عابر پیاده و توقف در محلهای ممنوع و… ۳۰ دی ماه امسال منتشر شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،طبق فراخوانیکه  منتشر شد علاقه مندان شرکت در مسابقه می توانستند تصاویر تهیه شده را از تاریخ ۲۵دی الی ۱۵بهمن از طریق کانال تلگرام یا ایمیل@takhalofateranandegi به سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت ارسال می کردند.

طبق این فراخوان به عکسهای ارسالی در دو بخش داروی و نگاه مردم مورد بررسی قرار می گرفت و در نهایت به سه نفر از برگزیدگان  هر بخش ، به ترتیب نفر اول : دوچرخه ،نفردوم البسه ورزشی ۳۰۰ هزار تومانی و نفر سوم البسه ورزشی ۲۰۰هزار تومانی اهدا بشود.

بنا به مستندات موجود در نزد”کاشف اسرار”یکی از شرکت کنندگان مسابقه تصویری از ماموری سوار بر موتورسیکلت بدون استفاده از کلاسکت در روبروی مدیریت شعب بانک قوامین استان گیلان و منتظر در پشت چراغ قرمز  در میدان توشیبا رشت مربوط به فصل زمستان امسال را به دبیرخانه مسابقه ارسال و در کانال تلگرامی مسابقه قرار داده می شود ولی پس از مدت کوتاه از فضای مجازی سازمان فرهنگی شهرداری رشت حذف می شود.

مدیر مسئول این رسانه با کسب اطلاع از حذف این تصویر از کانال مسابقه،مراتب را با وسیله پیامک به رئیس پلیس راهور استان گیلان و نیز رئیس پلیس راهور شهرستان رشت منعکس می کند ولی”سرهنگ فرشید رمضانی” با برقراری تماس از طریق شماره تلفن همراه به “خلیل اخوان اصغری”،خواستار عدم پیگیری موضوع می شود.

photo_2018-03-15_19-24-56

ناگفته نماند شرکت کننده ای تصاویری از عدم استفاده از کلاه کاسکت توسط دو مامور دیگر راهور گیلان  و هم چنین استقرار پلیس خودروی پلیس راهور در پیاده روی حدفاصل بلوار دیلمان تا میدان ولی عصر(عج)رشت پارک شده بود برای شرکت در مسابقه ارسال کرده ولی با اعلام نام برندگان،این شرکت کننده ها شانس دریافت جایزه نداشتند.

اینک سئوال می شود آیا ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان که مجری قانون می باشند و اعمال قانون متخلفین را بر عهده دارند،خود را تافته جدا بافته از قانون می دانند که قانون شکنی کنند و وقتی هم تصویری از تخلف مامورین آنان برای شرکت در مسابقه ای ارسال می شود ،عصبانی می شود و تصویر و شرکت کننده از کانال مسابقه حذف می شود؟

آیا  وقتی تصویر یاد شده برای قضاوت مردم از کانال سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری رشت حذف شده از لیست داوران که مشخص نیست چه اشخاص حقیقی یا حقوقی بوده هم حذف شده است؟با مستندات پاسخ بدهند .

النهایه متذکز می شود شرکت کننده ای که تصویر وی از کانال تلگرامی سازمان یاد شده حذف شده و نتوانسته در مسابقه شرکت کند ،می تواند به دیوان عدالت اداری مطابق ماده ده آئین نامه این تشکیلات قضایی در راستای تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه­ها و سازمانها و مؤسسات و شرکتهای دولتی و شهرداری­ها و سازمان تأمین اجتماعی و تشکیلات و نهادهای انقلابی و مؤسسات وابسته به آنها،شکایت کند.

پایان پیام

 

اشتراک این خبر در :