کاشف اسرار-معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛اجرای برنامه فرهنگی شبهای روشن رشت را خوشحال کننده دانست و گفت:ابتکار گیلان در اجرای برنامه شبهای روشن رشت کشوری می شود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار، علی اصغر مونسان در حاشیه آئین افتتاح اولین شهر شب های روشن کشور در رشت در گفتگو با خبرنگاران با بیان این که اجرای برنامه شبهای روشن رشت ابتکار خوبی به شمار می آید،اظهار کرد:ابتکاری که استاندار گیلان با همراهی شهرداری رشت به خرج دادند یک گذری را برای انجام فعالیتهایی در شب در نظر گرفتند و به عنوان یک محور گردشگری ۲۴ ساعت محسوب فعالیت می کند.

وی با بیان این که از ظرفیت موجود در پیاده فرهنگی هسته مرکزی رشت به صورت دو برابری استفاده می شود و هم به ایجاد شغل و رونق بیشتر به شهر کمک می کند،اجرای برنامه شب های روشن را جزو برنامه های جدی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برشمرد.

این مقام،تاکید کرد:با ابتکاری که استان گیلان در این زمینه به خرج داده بتوانیم در تمام شهرهای کشور به ویژه شهرهای دارای محورهای مهم گردشگری گسترش بدهیم،

مونسان با ابراز تشکر از برنامه های بسیار خوب اجرا شده در زمان افتتاح شبهای فرهنگی رشت همراه با نشاط ،شعور و شعف برای مردم،متذکر شد:تاکید رئیس جمهوری تدارک و اجرای برنامه های پرنشاط  و امید بخش در سال جاری برای مردم است.

وی ابراز کرد: خوش حال هستیم در آستانه سال جدید این اتفاق در شهرستان رشت رخ داده و الحمدالله با ویژگی های منحصر به فرد این برنامه اجرا شد و پیشاپیش به مردم خوب استان گیلان و نیز ملت شریف ایران حلول سال جدید را تبریک می گویم و امیدوارم سال ۹۷ سال پر از خیر و برکت برای ملت خوبم و کشور عزیزم باشد.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :