کاشف اسرار-معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  امروز جمعه به گیلان سفر می‌کند و در اولین روز از سفر دو روزه‌ در بدو ورود به این استان از نمایشگاه صنایع‌دستی و مرکز اطلاع‌رسانی گردشگری در ورودی شهر رشت بازدید به‌عمل می‌آورد.

ابه گزارش خبرنگار کاشف اسرار،علی اصغر مونسان و هیئت همراه سپس از مسیر پیاده‌راه فرهنگی میدان شهرداری رشت که در آن مراسم و نمایشگاه‌های مختلفی چون اجرای موسیقی محلی، نوروزی‌خوانی، نمایشگاه صنایع‌دستی و نوروزگاه برگزار می‌شود بازدید کرده و نمایشگاه گل و گیاه واقع در این میدان را افتتاح خواهد کرد.

نشست با مجمع نمایندگان استان گیلان از دیگر برنامه‌های روز اول حضور عضو هیات دولت در گیلان خواهد بود،ضمن این کهدر روز دوم سفرش به گیلان مجتمع اقامتی‌پذیرایی سپیدار شاندیز در پیربازار را افتتاح می کند.

بازدید از روستای جیرسر باقرخاله واقع در شهرستان خمام و سایت محیط‌ زیست سلکه در صومعه‌سرا ،حضور در شهرستان لاهیجان  و افتتاح هتل پنج‌ستاره رسپینا و بازدید از تالاب سوستان این شهرستان از دیگر برنامه‌های معاون رئیس‌جمهوری به گیلان است.،مونسان در بعدازظهر فردا نیز از روستای اسطلخ‌جان رودبار بازدید خواهد کرد.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :