کاشف اسرارخودروی حامل-معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری  به اتفاق هیات همراه ساعت ۱۸٫۳۰ دقیقه از طریق مسافرت زمینی به مقابل درب بیمارستان رسول اکرم(ص)رشت و مورد استقبال مقامات استانی و شهرستانی و مدیر مسئول پایگاه خبری کاشف اسرار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در مراسم استقبال از”علی اصغر مونسان”استاندار،مدیران کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری،مشاور عالی گردشگری استاندار،فرماندار رشت و معاون سیاسی وی،مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری به اتفاق معاونین و تعدادی از مدیران این دستگاه،حضور داشتند.

این عضو هیات دولت پس از مصافحه با مقامات استانی از نمایشگاه موقت دایر شده صنایع دستی به مناسبت نوروز در مقابل بیمارستان رسول اکرم(ص)در برگیرنده ۲۰ غرفه از اجناس ایرانی و نیز نمازخانه و محل کیوسک اطلاع رسانی با ارائه نقشه های متعدد گردشگری بازدید کرد و خواستار تجمیع این نقشه ها شد.

هم اکنون خودروهای حامل مونسان و هیات همراه به پیاده راه فرهنگی هسته مرکزی رشت رسیده و قرار است در برنامه شب های روشن این شهر حضور یابد و سپس از نمایشگاه گل در روبروی ساختمان محل استقرار سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری در خیابان سعدی بازدید کند.

النهایه آخرین برنامه رسمی وی حضور در نشست مشترک با مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در طبقه هفتم استانداری است.

پایان پیام

 

اشتراک این خبر در :