کاشف اسرار-شهردار رشت با اشاره به انعقاد ۲۳ تفاهم نامه شهرداری رشت جهت سرمایه گذاری، تصریح کرد: ۱۵ تفاهم نامه در روز اجلاس سرمایه گذاری کلانشهرها در رشت بود که یکی از این تفاهم نامه ها همین سینمای شش بعدی بود.

به گزارش کاشف اسرار، مسعود نصرتی در این مراسم طی سخنانی ضمن قدردانی از حضور مردم گفت: از معاونین و مدیران شهرداری و سرمایه گذاران که همکاری و همراهی کردند تا این پروژه در آستانه سال نو تقدیم مردم رشت شود  و همچنین از اعضای شورا نیز قدردانی می کنم.

سینما شش بعدی نخستین تفاهم نامه ای است که به مرحله افتتاح رسیده است

این مسئول با اشاره به انعقاد ۲۳ تفاهم نامه شهرداری رشت جهت سرمایه گذاری، خاطر نشان کرد: ۱۵ تفاهم نامه در روز اجلاس سرمایه گذاری کلانشهرها در رشت بود که یکی از این تفاهم نامه ها همین سینمای شش بعدی بود.

نصرتی با بیان این که در آن روز اعلام شد که تلاش می شود تا پیش از سال نو این سینمای شش بعدی به مرحله افتتاح برسد و افتتاح شد که باید تشکر و قدردانی داشته باشیم،افزود:در اوقات فراغت روزهای ابتدایی سال ۹۷، این پروژه تقدیم به شهروندان خوب رشت و گردشگرانی می شود که وارد پارک ملت می شوند.

وی سینما شش بعدی بوستان ملت رشت را اولین پروژه سرمایه گذاری افتتاح شده اعلام کرد و گفت: امیدواریم ۲۳ تفاهم نامه به صورت پیاپی به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد،ضمن این که از حاضرین در مراسم دعوت  می کنم تا برای ادای احترام در جوار مزار دو شهید گمنام بوستان ملت حضور یابند.

رئیس سازمان سرمایه گذاری: پروژه های بزرگی را در سال جدید دستور کار داریم

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت افزود: افتخار می کنم که امروز در کنار شما هستم تا یکی دیگر از پروژه های سرمایه گذاری را افتتاح کنیم.

 مریم گل احضار در معرفی سازنده و سرمایه گذار این سینمای شش بعدی گفت: پورربانی از سرمایه گذاران جوان، نخبه و خلاق گیلان است که ثبت اختراع نیز داشته است و این پروژه را نیز در مدت کوتاهی به بهره برداری رسانده اند.

افتتاح سینما شش بعدی با سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیون تومانی

سازنده و سرمایه گذار جوان سینما شش بعدی رشت، در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این سینما گفت: یکی از جدیدترین و مدرن ترین سینمای شش بعدی ایران، در شهر رشت و در بوستان ملت افتتاح می شود که با مشارکت آقای موسی پور سرمایه گذاری کردیم.

پوریانی،با بیان اینکه این سینما چهارمین سینمای شش بعدی است که در سال ۹۶ افتتاح می کند ،تاکید کرد: مزیت سینمای شش بعدی این است که مجهز به ۲۶ صندلی متحرک و بسیار هوشمند است و هزینه تمام شده آن بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان است.

مسعود نصرتی (شهردار)، رضا کحالی (مدیر شهرداری منطقه سه)، مریم گل احضار (رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی)، علی خلیلی (مشاور و مدیر حوزه شهردار)، حامد اخوان( معاون برنامه ریزی و توسعه) و فاطمه قدیمی حرفه(مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ) از جمله حاضرین در این مراسم بودند.

اشتراک این خبر در :