کاشف اسرار-روز گذشته خبر نشست به اصطلاح خبری رئیس فراکسیون رسانه ملی و مطبوعات مجلس شورای اسلامی،با حضور تعداد کمی از خبرنگاران  استان گیلان در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مسئولیت دعوت از رسانه ها جهت حضور در نشست به اصطلاح خبری،ولی تبعیضی و گزینشی”جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی”با تعدادی از خبرنگاران بر عهده”مریم جباری”به عنوان مدیر روابط عمومی دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و احدی از کارکنان اداره کل آموزش و پرورش گیلان بوده است.

با توجه به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی،تعداد کم رویت می شود و این سئوال در ذهن تداعی می شود آیا فقط این تعداد خبرنگار به نشست دعوت شده اند و یا این که تعدادی دعوت شده اند ولی نتوانسته اند در این جلسه حضور بیابند؟

از سوئی دیگر به این سئوال پاسخ مستند داده بشود مکانیزم دعوت از اصحاب رسانه بر اساس چه ملاکی صورت گرفته و نماینده مجلسی که سمت رئیس فراکسیون رسانه ملی و مطبوعات مجلس شورای اسلامی را به یدک می کشد چرا نسبت به دعوت گزینشی و تبعیض آمیز اقدام کرده است؟آیا از خبرنگاران دارای نگاه های سیاسی مختلف دعوت به عمل آورده است؟

“کوچکی نژاد ارم ساداتی”که از سال گذشته به عنوان رئیس فراکسیون رسانه مجلس شورای اسلامی فعالیت می کند تاکنون چه اقداماتی برای حل مشکلات اصحاب رسانه و خبرنگاران برداشته است با مستندات پاسخ بدهند؟ضمن این که برگزاری نشست اخیر تبعیضی و گزینشی سبب احتمالی تعداد آرای وی برای راهیابی به خانه ملت می شود.

از سوئی دیگر این سئوال از نماینده مردم در مجلس و مدیره روابط عمومی دفتر سئوال می شود آیا توانایی تعامل با تمام اصحاب رسانه فعال دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارند ؟

نشست خبری که مزین به یدک کشیدن سمت رئیس فراکسیون رسانه بوده آیا محلی برای ارائه گزارش از اقدامات احتمالی برای رفع تنگاه های اصحاب رسانه و خبرنگاران بوده است؟اگر برای رفع مشکلات و بررسی آنها بوده حداقل باید از مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و صداوسیمای استان دعوت به عمل می آمد و حضور می داشتند.

ناگفته نماند “این نماینده مجلس به مناسبت روز خبرنگار در مرداد ماه امسال هم نسبت به برگزاری نشست خبری با خبرنگاران امتناع کرد و ضمن این که علی رغم وعده مشاور اجرائی وی از دعوت از خبرنگاری جهت تجلیل از زحمات در مرداد ماه سال گذشته صرف نظر شد و حتی عذرخواهی هم نشد،ایا می توان به “کوچکی نژاد ارم ساداتی”برای حل مشکلات اصحاب رسانه دل خوش کرد؟

متاسفانه رئیس فراکسیون رسانه و مطبوعات مجلس شورای اسلامی از سال گذشته تاکنون از برگزاری یک نشست با مدیر مسئول پایگاه خبری کاشف اسرار هم دریغ کرده است،آیا به صورت گروهی با دیگر مدیران مسئول استان جلسه هم اندیشی برپا کرده است؟با مستندات پاسخ بدهند و آیا می توان به این استنتاج دست یافت این ره که می رود به ترکستان است؟

 

اشتراک این خبر در :