کاشف اسرار-مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان ،کنترل کنترل عملکرد مالکان قایق های تفریحی در ایام نوروز را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: بندر و دریابانی از أرکان اصلی تامین این بستر أیمن و استاندارد هستند.

به گزارش کاشف اسرار،حسین چراغی در دیدار با فرمانده دریابانی شهرستان بندرانزلی که در راستای  هماهنگی بیشتر جهت اجرای دقیق طرح گردشگری دریایی نوروز در گیلان صورت گرفت از تلاشهای صادقانه نیروهای دریابانی که موجب آرامش خاطر گردشگران دریایی و ایجاد امنیت شده است سپاس گزاری و اظهار کرد:حاصل این تلاش های به عمل آمده از عوامل مهم توسعه گردشگری دریایی محسوب می شود.

وی با تقدیر از برخورد جدی فرمانده دریابانی شهرستان بندرانزلی با متخلفان و شناورهای غیر مجاز،خاطر نشان کرد: هدف همه ارگان ها و دستگاه ها از جمله سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین دریابانی این است که گردشگران سفری ایمن و توام با آرامش را تجربه کنند.

این مسئول با تصریح بر این که بی احتیاطی رفتاری نباید باعث وارد آمدن صدمات جانی و مالی بشود،متذکر شد:یکی از رسالت های مهم سازمان بنادر و دریانوردی توسعه و ترویج گردشگری دریایی دانست.

چراغی، استفاده از ظرفیت های این صنعت در استان گیلان و تامین ایمنی و حفظ جان افراد  از اولویت سازمان بنادر ودریانوردی برشمرد و در پایان با اشاره به اهمیت اقتصاد دریا پایه در تولید فرصت های شغلی تصریح کرد: تمامی تلاش خود را برای تامین ایمنی و حفظ جان گردشگران در تالاب بین المللی انزلی و سواحل استان به کار گرفته است.

پایان پیام

 

 

اشتراک این خبر در :