کاشف اسرار.صبح امروز نشست نوروزی معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با تعدادی از مدیران کل و چهره های سیاسی و…در رشت برگزار شد و تا حوالی ظهر ادامه یافت .

به گزارش کاشف اسرار،نشست محمد باقر نوبخت حقیقی در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان در حالی برگزار شد که انتظامات از ورود تعدادی از مدیران مسوول رسانه ها به محل برگزاری خودداری کرد.

مدیران مسوول رسانه ها به دنبال ممانعت عبور از گیت الکترونیکی سازمان دولتی یاد شده بارها با محمد علی محمدی تماسهایی تماس برقرار کرده ولی با پاسخگویی احدی از کارکنان اقدامی برای هدایت به مکان جلسه به عمل نیامد.

اینک سوال می شود ممانعت برای عبور و حضور در نشست مذکور مطابق با آداب و رسوم ایرانیان برای تکریم ارباب رجوع آن هم پل ارتباطی بین مردم و مسؤولین و همچنین دیدار با بزرگان و دید و بازدید نوروزی است؟

متاسفانه دفتر دار این عضو هیات دولت علی رغم اینکه آنان را برای حضور در لابی سازمان دعوت کرد تا دیداری با نوبخت حقیقی داشته باشند ولی یکباره وی به همراه تعدادی از خودروی شاسی بلند با پلاک شخصی از پارکینگ سازمان خارج و امکان دیدار هم فراهم نشد.

علی رغم این که بارها تماس برقرار شد ولی رییس سازمان گیلان به تماس های مکرر اعتنا نکرده و حتی نشست های خبری تبعیضی و چینشی خلاف مصوبه حفظ حقوق شهروندی در نظام اداری که رییس جمهوری دولت تدبیر و امید برای اجرا ابلاغ کرده و نیز ماده پنج قانون مطبوعات برای کسب خبر هم اعتنا نکرده و از وعده خویش برای اهدای هدایای نشستها هم خودداری به عمل آورده است.

از سوئی دیگر ؛ نام، پست سازمانی و رئوس وظایف متصدیان انجام کار در محل استقرار آنان افراد شاغل در انتظامات هم خلاف بند دال بخش ششم ماده هشتم مصوبه یاد شده (حفظ حقوق شهروندی در نظام اداری)در محل کار نصب نشده است،

انتظار می رود مسؤولین دستگاه یاد شده توجه جدی به اربابان رسانه و توجه به قوانین مجلس و مصوبه شورای عالی اداری ابلاغ شده توسط «حسن روحانی»داشته باشند.

ناگفته نماند یکی از مدیران مسئولان رسانه ها که به وی اجازه ورود داده نشد طی دهه های متمادی از هم محله های نوبخت در بازار رشت بوده و منازل پدری یک دیگر در نزدیکی به هم  استقرار دارد.ضمن این که یکی دیگر از مدیران مسئول که اجازه ورود به وی داده نشد کارمند شهرداری رشت است،ناگفته نماند مسوول دفتر نوبخت وعده داد تا پایان هفته جاری ترتیب دیدار با سخنگوی دولت را  فراهم کند.
پایان پیام

اشتراک این خبر در :