کاشف اسرار-عصر امروز نماینده جدید ولی فقیه در گیلان و امام جمعه شهر رشت با یک دستگاه پراید سواری پلاک شخصی به رانندگی شخصی لباس شخصی در مراسم استقبال مردمی از وی و بیعت با شهدای گلگون کفن در تازه آباد رشت شرکت کرد.

 

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته مبنی بر آغاز برنامه از ساعت ۱۵،مردم از ساعتی قبل در درب ورودی اصلی به تازه آباد این شهر حضور یافتند و “رسول فلاحتی با تاخیر در این مراسم حضور یافت.

20

هنگام عبور از درب اصلی تازه آباد دو بنر برای خیر مقدم به رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و تبریک انتصاب به “فلاحتی”و نیز جمعیتی از اشخاص حقیقی و حقوقی به چشم خورد.

مدیر آسایشگاه معلولین و سالمندان شهر رشت هم در کنار تشت حامل گوسفند زنده دیده شد هنگام عبور “نماینده ولی فقیه در گیلان”توسط عوامل”ایوب قدیمی”زیر پای”فلاحتی”قربانی شد.

18

با عبور فلاحتی”از محوطه دسترسی به گلزار شهدا و رسیدن به قبور مطهر،جایگاهی مشاهده گردید که شخصی در حال شعار دادن به منظور حمایت از انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان بود و بالای سر وی هم بنر تبریک انتصاب خطاب به”فلاحتی”هم آویزان بود.

21

این مراسم استقبال مردمی هم زمان با سال گرد شهادت”سعید مسافر”از مدافعین حرم”بود،به طوری که پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط نونهالی،دقایقی یکی از مداحان اهل بیت به مرثیه سرایی پرداخت.

پس از آن رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و نیز نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه شهر رشت به ایراد سخنرانی پرداختند،النهایه”فلاحتی”با بدرقه مردمی،بار دیگر سوار یک دستگاه پراید سواری بدون محافظ و اسکورت شد .

قرار است در مراسم شورای اداری استان به ریاست استاندار  با حضور رئیس دفتر رهبر انقلاب به منظور آئین تکریم از زحمات”زین العابدین قربانی”و معارفه خودش به سمت نماینده جدید،شرکت کند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :