کاشف اسرار-نماینده جدید ولی فقیه در گیلان از همه تشکیلات استان درخواست کرد هیچ گونه اسمی از وی نبرند و پلاکارد،بنر و عکس چاپ و نصب نکنند و هشدار داد: اگر دولتی می باشد، بیت المال است و اگر مردمی است برای کارهای خیر جمع آوری بشود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”رسول فلاحتی” در اولین خطبه نماز‌ جمعه خود در مصلی شهر رشت،اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب از کسی بی‌جا تعریف نمی‌کند و ببینید چقدر از شما مردم گیلان تعریف کردند و طبق این فرمایشات شما مایه فخر ایران شدید.

وی با بیان اینکه یکی از سفارش ائمه جمعه دعوت مردم به تقوا و پرهیزگاری است،از همه تشکیلات استان درخواست کرد هیچ گونه اسمی از وی نبرند و پاکارد،بنر و عکس چاپ و نصب نکنند و هشدار داد: اگر دولتی می باشد، بیت المال است و اگر مردمی است برای کارهای خیر جمع آوری بشود.

این مسئول با تاکید بر این که بنده متعلق به همه شما مردم به ویژه جوانان و پابرهنگان هستم،خاطر نشان کرد:درست است که ۴۰ سال در قم بودم اما برای این استان هستم‌ و در همین رشت درس خواندم و از غم‌های مردم عزیز گیلان‌ بی‌اطلاع نیستم.

فلاحتی،تصریح کرد: بنده تنها نماینده رهبری در استان هستم و هیچ عنوان و لقبی ندارم، وابسته به هیچ گروهی نیستم اما خنثی نیز نیستم و خط بنده خط رهبری است.

وی با بیان این که نه یک گام از رهبری جلوتر بروم و نه یک گام‌ عقب‌تر باشیم،زیرا پیرو ایشان هستم،متذکر شد: اگر پشت رهبری باشیم و در خط ایشان باشیم‌ مسلما موفق خواهیم شد.

نماینده ولی فقیه در گیلان در پایان به وضعیت ساختمان تجاری آدینه و مشکلات پیرامون آن برای خریداران اشاره کرد و  یادآور شد : گروه هایی برای حل این مشکل مشخص شده اند و من هم در حد توان خود تلاش خواهم کرد تا این موضوع  سرو سامان یابد

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :