کاشف اسرار-مدیرعامل سازمان اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت  راه اندازی اپلیکیشن حصول اطمینان از اصل گواهینامه های صادره در این نهاد عمو می غیر دولتی خبر داد و گفت:این آپلیکیشن پس از راه اندازی خدمات شهرداری الکترونیک به آدرس esup.rasht.ir  کلیه خروجی های صادر شده در دسترس ارگان ها و هموطنان قرار می گیرد.

به گزارش کاشف اسرار، لیلا عزیزی  امروز با اعلام این خبر و با تاکید بر ضرورت تسریع بخشی در روند پاسخگویی به متقاضیان ،اظهار کرد: شهرداری رشت در راستای خدمات رسانی بهینه و پاسخگویی شفاف به متقاضیان اقدام به راه اندازی آدرس الکترونیکی به نشانی esup.rasht.ir   کرد، که با ورود در این آدرس می توان از اصل بودن گواهی های صادره اطمنیان حاصل کرد.

به گفته وی، این آپلیکیشن پس از راه اندازی خدمات شهرداری الکترونیک به آدرس esup.rasht.ir  کلیه خروجی های صادر شده در دسترس ارگان ها و هموطنان قرار میگیرد و از این طریق قابل مشاهده است.

این مسئول،متذکر شد:درج امضای کاربران به صورت اتومانیک در خروجی های مربوطه ، صدور گواهی (درج گواهی ها به صورت اتوماتیک در آرشیو) ، شماره دهی اتوماتیک درخواست ها شامل شماره پروانه و تاریخ پروانه و …، درج کد QR و شماره الکترونیکی منحصر بفرد به ازای هر یک از خروجی ها ، چک نمودن اصل بودن گواهی های مربوطه از قسمت خدمات شهروندان (با وارد نمودن کد نوسازی و شماره درخواست یا شماره الکترونیکی ) از اهم قابلیت های این اپلیکیشن است.

عزیزی خاطرنشان کرد: جهت اطمینان از اصل بودن گواهی صادره و سرعت بخشیدن در روند پاسخگویی به متقاضیان می توان با نصب این اپلیکیشن  در  طریق گوشی های همراه  و ابزار تصدیق گواهی ، گواهی مربوطه را رویت نمود . (جهت گواهی های دارای کد QR )منبع:روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :