کاشف اسرار-معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان،گفت:کلیه ارگان های دریایی مرتبط همکاری لازم با اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان به عمل آوردند که نتیجه این همکاری موجب شد که خوشبختانه در این ایام هیچگونه حادثه دریایی برای مسافران صورت نگیرد و گردشگران نورورزی با خاطره ای خوش استان را ترک کنند.

به گزارش کاشف اسرار،مهرزاد نژاد اسم در جلسه بررسی طرح گردشگری دریایی ویژه نوروز ۹۷ که در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد،اظهار کرد:این طرح از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال قبل الی ۱۵ فروردین ماه جاری برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد:این طرح به منظور فراهم کردن بستری مناسب و ایمن برای گردشگران دریایی که قصد بهره گیری از جاذبه های گردشگری دریایی استان گیلان را داشتند، اجرا شد و کلیه ارگان های دریایی مرتبط همکاری لازم با اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به عمل آوردند.

نژاد اسم،با بیان این که نتیجه این همکاری موجب شد که خوشبختانه در این ایام هیچگونه حادثه دریایی برای مسافران صورت نگیرد و گردشگران نورورزی با خاطره ای خوش استان گیلان را ترک کنند،متذکر شد:در طرح گردشگری دریایی یاد شده بیش از ۲۵ فروند و ۵۰ نیروی انسانی نظارت بر تردد قایق های تفریحی داشتند.

وی از بازدید ۱۸۴ هزار و ۳۹۸ نفر گردشگر در این ایام از جاذبه های دریایی استان توسط قایق های تفریحی خبر داد و افزود:نمایندگان این اداره کل با اسقرار در سه بندر گیلان (انزلی، آستارا و چمخاله) در این ایام ضمن نصب بنرهای اطلاع رسانی و توزیع بروشورهای سفرهای دریایی ایمن، اطلاعات جامعی را به مسافران نوروزی ارایه کردند تا سفری خوش و ایمن را از گیلان به یادگار با خویش به همراه داشته باشند.

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :