کاشف اسرار-به همت معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با همکاری مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ،کنفرانس مدیریت نرم افزار دارو و تجهیزات مصرفی در مرکز آموزشی درمانی الزهراء رشت برگزار شد.

به گزارش کاشف اسرار، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این کنفرانس با اشاره به اهمیت مدیریت صحیح دارو و تجهیزات در بیمارستان ها گفت: متمرکز شدن بر روی مدیریت دارو و تجهیزات در بیمارستان ها به عنوان حوزه هایی که بیشترین گردش مالی را در دانشگاه دارند بسیار ضروی و لازم است .

شاهرخ یوسف زاده چابک ،متذکر شد: اگر بخواهیم به سمت مصرف بهینه منابع پیش گام بر داریم، تمرکز گرایی مدیریت دارو و تجهیزات امری اجتناب ناپذیر خواهد بود و تمامی واحدهای تابعه نیز باید برای استقرار این مهم تلاش کنند.

وی با اشاره به تشکیل شورای عالی دارو و تجهیزات در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از پروژه خرید متمرکز دارو و تجهیزات به عنوان اولین مصوبه این شورا نام برد و ابراز امیدواری کرد با استقرار نظام خرید متمرکز دارو و تجهیزات و بهره برداری از نرم افزار مربوطه این امر به زودی تحقق یابد.

دکتر حصاری-معاون غذا و داروی دانشگاه و مهندس متین رمضانی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نیز در خصوص روال های ثبت و مدیریت صحیح دارو و تجهیزات مصرفی و ضروت استفاده از نرم افزار دارو وتجهیزات به ایراد سخنرانی پرداختند.


گفتنی است: کنفرانس مدیریت نرم افزار دارو و تجهیزات مصرفی با هدف تبیین روال های ثبت و مدیریت صحیح دارو و تجهیزات مصرفی در بیمارستان ها با حضور روسا، مدیران بیمارستان ها، مدیران خدمات پرستاری، مسوولین فنی دارو و تجهیزات مصرفی، انباردار دارو و تجهیزات مصرفی و مسوولین IT مراکز برگزار شد/ در پایان کنفرانس اعضای پنل، به سوالات و ابهامات حاضرین پاسخ دادند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :