کاشف اسرار-کانال تلگرامی”رادیو افشاگر”در ساعت ۱۰:۲۹ دقیقه صبح روز جاری مطلبی درباره معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان تالش استان گیلان  منتشر و در بخشی از آن این مقام را مدیر مسئول “روزنامه تیلار”معرفی کرده و حدود چهار ساعت از زمان انتشار آن سپری شده است.

photo_2018-04-27_14-35-33

 

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این ادعای کانال تلگرامی درباره”سید جلال سید محمدی”در حالی می باشد بنا به مداقه در سایت جامع رسانه های کشور زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،وی دارای هفته نامه بوده و بنابراین داشتن روزنامه کذب و نادرست بوده و با گذشت ۴ ساعت از انتشار مطب ویرایش نشده است.

photo_2018-04-27_14-35-27

این کانال تلگرامی که از زمان تاسیس آن مدتی سپری می شود و علیه برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی مطلب منتشر می کند و مطابق با اصل ۳۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نمی باشد که در آن تاکید شده است:”اصل، برائت است و هیچ‌کس از نظر قانون مجرم شناخته نمی‌شود، مگر این که جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد”.

مدیریت این کانال تلگرامی که هنوز فرق روزنامه و هفته نامه را نمی داند و بدون مدرک مستند،نشر اکاذیب می کند،چگونه به خود حق می دهد مطلب غیر واقع منتشر  کند و در قسمت معرفی کانال خویش آمادگی دریافت گزارش از مردم در خصوص مشکلات روز مره برای انتشار و به نتیجه رساندن آن مشکلات از طریق مسئولین را دارد؟

اینک این سئوال در ذهن تداعی می شود،چرا مدیریت این کانال تلگرامی که از مردم می خواهد مشکلات خود را برای انتشار  مشکلات از طریق مسئولین را می کند،بدون درخواست از معاون فرماندار تالش و یا مراجعه به سایت جامع رسانه های کشور به نشر مطلب کذب مبنی بر داشتن روزنامه اقدام می کند،چگونه مدعی به نتیجه رساندن مشکلات می شود وقتی از طرح سئوال در این باره از”سید محمدی”عاجز است؟

النهایه از مسئولین ذیربط و ناظر بر عملکرد فضای مجازی سئوال می شود آیا کانال تلگرامی مذکور بنا به مصوبه شورای عالی فضای مجازی در این گزارش که دارای بیش از ۵ هزار عضو می باشد در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت نام و اخذ مجوز کرده است ؟با مستندات پاسخ بدهند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :