کاشف اسرار-مدیران سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در روز جاری به صورت ناگهانی از طریق اتوماسیون اداری حکم انتصاب برای سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزشی این تشکیلات را رویت کردند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مدیران و پرسنل این سازمان پس از رویت حکم به یک باره شاهد مسئول دفتر حوزه شهردار،معاون خدمات شهری و مسئول حراست شهرداری مرکز برای برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید معاونت فرهنگی و توسعه ورزشی در محل کار خویش شدند.

در این مراسم یک باره که بدون اطلاع رسانی جهت حضور اصحاب رسانه برای پوشش خبری برگزار شد،از زحمات”حمید آزمون”قدردانی و”زینب فلک دوست”که در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر از بین ۲۸۵ کاندیدا ، با کسب۴ هزار و ۱۵۶ رای در ردیف ۶۹ قرار گرفت،به این سمت معرفی و مشغول به کار شد.

این تغییر و تحول با گذشت حدود بیست روز از بیان سخنان توسط “آزمون”در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مبنی بر استفاده سیاسی از پیاده راه مرکزی برای برگزاری مراسم افتتاحیه شب های روشن رشت با حضور معاون رئیس جمهوری و نیز استاندار گیلان صورت گرفت که برخی از اعضای پارلمان شهری من جمله”فاطمه شیرزاد”از اجرای این برنامه انتقاد شدید کردند.

انتصاب فلک دوست به این سمت کمتر از دو ماه لب گشودن  انتقاد مشارالیها در مراسم دیدار فرزندان شهدای شاغل در شهرداری رشت با شهر و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر صورت گرفت که بیان داشت:”شانیت فرزندان شهدا در مقاطعی نادیده گرفته شده است و درگذشته از مدیران زن در شهرداری استفاده می شد اما امروز کسی نیست از وضعیت فرزندان شاهد چیزی بپرسد”.

انتقاد برخی از اعضای شورای اسلامی از اجرای این برنامه در حالی بوده که شهردار رای اعتماد خود را از تمام یازده عضو پارلمان شهری اخذ کرده است به سمت استاندار که متمایل به اجرای این برنامه بوده چراغ سبز نشان داده است.

“مسعود نصرتی قزوینی نژاد”حتی معاون معماری و شهرسازی خویش را به عنوان نماینده ویژه و حامی این برنامه با حفظ سمت منصوب کرده و اینک سئوال می شود تغییر ناگهانی”آزمون”از سمت خویش به خاطر ایراد سخنان درباره برگزاری برنامه شب های روشن بوده است یا خیر؟یا دلیل دیگری دارد؟

ناگفته نماند؛فلک دوست از از پرسنل رسمی شهرداری و فارغ التحصیل رشته نرم افزار است. وی در زمان محمد ابراهیم خلیلی  طی حکمی به عنوان رییس کارگزینی شهرداری رشت منصوب گردید، که در آغازین روزهای روی کار آمدن سید محمد علی ثابت قدم وی از این پست برکنار شد.

فلک دوست چندی پس از مدتی و حکمی از سوی”ثابت قدم” به عنوان معاون اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار و مشاغل شهری منصوب شد،از سوئی دیگر وی مدتی نیز مسئولیت پیگیری های ویژه حوزه شهردار و امور ایثارگران شهرداری رشت را برعهده داشت.

گفتنی است فلک دوست از یادگاران یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس و از فعالان سیاسی شهرستان است.

پایان پیام

 

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :