کاشف اسرار-صبح امروز سرپرست سابق معاونت فرهنگی و توسعه امور ورزشی  سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با این سمت خداحافظی کرد و به سمت دیگری منصوب شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،حمید آزمون که بر اساس شنیده های غیر رسمی که صحت و سقم آن در دست بررسی می باشد و مورد تائید این رسانه نیست از گزینه های اصلی تصدی ریاست این سازمان بوده ولی”علی رضا حسنی لفمجانی”به این سمت در اواخر ۱۳۹۵ منصوب شد.

لازم به ذکر می باشد بر اساس حکم صادره از سوی سرپرست معاونت بهره وری شهرداری رشت،”آزمون به سمت مشاور معاون خدمات شهری منصوب شده و با خداحافظی وی از سمت سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزشی سازمان فرهنگی،زینب فلک دوست به سمت سپرست این حوزه منصوب شد.

آزمون در جلسه نوزدهم فروردین ماه امسال کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر پرده به زور گرفتن سالن از این سازمان توسط برخی از افراد برداشت و با گذشت بیست روز از ایراد این سخن با سمت خویش وداع کرد!

“زینب فلک دوست”که پیش از این سمت هایی هم چون رئیس کارگزینی شهرداری – مسئول پیگیری های ویژه حوزه شهردار و امور ایثارگران شهرداری،- معاون اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار و نیز معاون فنی و اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری را بر عهده داشته و در انتخابات اخیر شورای اسلامی شهر از بین ۲۸۵ کاندیدا در ردیف ۶۹ قرار گرفت و به پارلمان شهری راه نیافت.

برخی از فعالین ورزشی و فرهنگی انتظار داشتند،”بابک بهاری”که سمت هایی هم چون مسئول دفتر مدیرعامل سابق سازمان در گذشته بر عهده داشته و هم اکنون مسئولیت اداره فرهنگی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری فعالیت می کند با ارتقای سمت به سمت سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزشی این تشکیلات را بر عهده بگیرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :