کاشف اسرار-مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان این که آستارا ،شهرستان پیشانی ورود مسافران خارجی به کشور است،خواستار توجه ویژه مسئولان استانی جهت تکمیل ساختمان فیزیکی امام‌زادگان ابراهیم(ع) و قاسم(ع) شد.

به گزارش کاشف اسرار،ستار علیزاده در نشست بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی آستارا که با حضور  معاون عمرانی استانداری گیلان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد : پروژه‌های عمرانی امام‌زادگان ابراهیم(ع) و قاسم(ع) آستارا متشکل از ساختمان آستان مقدس ، حسینیه امامزادگان ، واحدهای تجاری ، اقامتی و سرویس بهداشتی است.

وی همچنین اعتبار موردنیاز جهت تکمیل ساختمان فیزیکی امام‌زادگان ابراهیم(ع) و قاسم(ع) شهرستان آستارا را حدود ۴ میلیارد تومان دانست و خاطر نشان کرد : عملیات احداث ساختمان فیزیکی امامزادگان این شهرستان از سال ۸۴ شروع شده و تاکنون برای تکمیل آن سه و نیم میلیارد تومان هزینه شده است .

این مسئول با یادآوری این نکته که آستارا پیشانی ورود مسافران خارجی به کشور است ،متذکر شد: این آستان مقدس محل خدمات رسانی قسمت اعظم مسافران داخلی و خارجی در ایام مختلف سال می باشد که می طلبد مسئولان استانی توجه ویژه ای به این مکان مقدس و قطب فرهنگی استان و کشور داشته باشند .

لازم به ذکر است،در این جلسه به دستور معاون امور عمرانی استانداری گیلان ، یک میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای پیشبرد عملیات عمرانی آستان مقدس امامزادگان آستارا به تصویب رسید ./منبع:سایت اداره کل

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :