کاشف اسرار-فرماندار شفت از در دست پیگیری بودن مشکلات پروژه ۴۸ واحدی مسکن مددجویان  این شهرستان خبر داد و گفت:مطالبات به حق خانواده های معلول در حال پیگیری توسط مسوولین شهرستانی و استانی است.

به گزارش کاشف اسرار،محمدرضا محسنی صبح امروز در دیدار با کارکنان بهزیستی که در سالن میرزای شفتی فرمانداری شفت برگزار شد ؛ با اشاره به هم زمانی ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و هفته بهزیستی افزود :  کارکنان بهزیستی با روح و جان انسان ها ارتباط دارند و فعالیت در این سازمان بایستی با عشق انجام گیرد.

وی با بیان اینکه بانوان جامعه کانون عاطفه و محبت هستند و این موضوع یکی از دلایل حضور پررنگ این قشر در بهزیستی و نهادهای وابسته است،متذکر شد: افزایش کارایی و پیشبرد اهداف سازمانی به کارکنان این مجموعه بزرگ در کشورمان بستگی دارد .

نماینده عالی دولت در شفت یکی از دلایل مهم وجود افراد کم توان جسمی و ذهنی را عدم آگاهی خانواده ها برشمرد و افزود : آموزش و فرهنگ سازی در جامعه به کاهش آمار معلولان کمک شایانی خواهد نمود.

محسنی با اشاره به اینکه اداره بهزیستی شفت کمترین گزارش های منفی را در بین ادارات خدماتی شهرستان دارد ،خاطر نشان کرد: استمرار در ارایه خدمات ، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی از تاکیدات رییس جمهور کشورمان است که باید مورد توجه یژه قرار گیرد .

وی در ادامه به مشکلات پروژه ۴۸ واحدی مسکن مددجویان بهزیستی در شفت اشاره و تاکید کرد : مطالبات به حق خانواده های معلول در حال پیگیری توسط مسوولین شهرستانی و استانی است .

گفتنی است در پایان با اهدای هدیه از کارکنان بهزیستی شهرستان شفت تجلیل به عمل آمد .

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :