کاشف اسرار-همزمان با ٢۵ تیرماه روز تامین اجتماعی  و با حضور مدیریت  درمان تامین اجتماعی به اتفاق معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان،پیشرفته ترین مرکز MRI  استان در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت با اعتباری بالغ بر ١٠٠ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش کاشف اسرار،مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در این مراسم طی سخنانی دستگاه MRI بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت را پیشرفته ترین دستگاه ۵/١ تسلا ساخت شرکت زیمنس دانست و اظهار کرد: دهانه ٧٠ سانتی دستگاه استرس و نگرانی بیماران را بسیارکاهش می دهد.

محمد حسین شهدی نژاد لنگرودی،رضایت مندی بسیار بالای بیمه شدگان را از افتخارات درمان تامین اجتماعی گیلان دانست و تاکید کرد: با راه اندازی مر کز MRI رسول اکرم(ص) رشت، بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی می توانند تصویرهای (ام آر آی ) خویش را به رایگان انجام دهند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این مراسم از ارتباط خوب دانشگاه علوم پزشکی با تامین اجتماعی سخن گفت و ابراز کرد : تامین اجتماعی به عنوان یک بازوی توانمند و حامی دانشگاه بوده و همه با هم در یک مسیر خدمت رسانی به مردم هستیم.

محمد تقی آشوبی به جمعیت شناور استان در ایام تعطیلات  اشاره و خاطر نشان کرد: طی بازدیدهای نامحسوس به عمل آمده از مراکز درمانی تامین اجتماعی به ویژه ایام تعطیلات رضایت کامل از این مراکز وجود دارد .

وی ضمن قدر دانی از تامین اجتماعی در تشکیل پرونده الکترونیک و ارجاع بیمار،تصریح کرد : دانشگاه به جد پی گیر راه اندازی سیستم ارجاع و تشکیل پرونده الکترونیک در مراکز دانشگاهی تا پایان سال است.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :