کاشف اسرار-شهردار رشت از موافقت واگذاری ۲۵ هکتار از اراضی شرکت کشاورزی و دامپروری سپیدرود به شهرداری بدون انجام تشریفات مزایده از سوی سازمان خصوصی سازی کشور  در راستای تحقق سریع در مقدمات اجرای طرح رینگ ۹۰ متری خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،”مسعود نصرتی قزوینی نژاد “امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد: پس از پیگیری های مکرر و جلسات متعدد امروز  موافقت واگذاری ۲۵ هکتار از اراضی شرکت کشاورزی و دامپروری سپیدرود در راستای اجرای طرح رینگ ۹۰ متری میدان گیل به مسکن مهر و جاده فومن را به قیمت کارشناسی و بدون انجام تشریفات مزایده از سازمان خصوصی سازی کشور دریافت شد.

وی با قدردانی از استاندار گیلان و تمامی افرادی که در تحقق این امر مهم نقش آفرینی داشته اند، خاطر نشان کرد: رینگ ۹۰ متری میدان گیل به احمدگوراب، تسهیل تردد شهروندان محترم در محور حد فاصل میدان گاز به طرف لاکان، مسکن مهر و دسترسی مستقیم از مبدا ورودی شهر به مسکن مهر را فراهم خواهد کرد.

این مسئول ضمن تبریک به شهروندان در راستای تحقق سریع در مقدمات اجرای طرح رینگ ۹۰ متری ،ابراز کرد: اجرای این طرح به عنوان یکی از شریان های اصلی شهر نقش به سزایی در هدایت ترافیک شهر دارد./منبع:واحد خبر مدیریت ارتباط با رسانه شهرداری رشت

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :