کاشف اسرار-عضو شورای اسلامی شهر رشت خطاب به شهردار،گفت: رها کردن این مسئولیت،پذیرفتنی نیست، باید از مردم عذر خواهی کنید و این عذرخواهی در متن استعفای شما هم نبود، به استعفای شما رای منفی می دهم .اینکه با استعفا بروید و گزارش عملکرد هم ندهید،توهین است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،بهراد ذاکری امروز در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر رشت که برای بررسی استعفای”مسعود نصرتی از سمت شهردار این شهر برگزار شد طی سخنانی،اظهار کرد: بابت ایجاد نظم مالی در چند ماه گذشته در شهرداری از ر نصرتی تشکرمی کنم اما به عنوان عضو شورا سوال دارم و آن اینکه جنابعالی به عهد خود عمل نکردید.

وی خطاب به شهردار رشت،گفت: جنابعالی امروز اعلام نکردید دقیقا به چه دلیل استعفا می دهید. با تمام شرایط خانوادگی و کاری دقیق اعلام نکردید، چرا می خواهید بروید. هر چند که از چند ماه قبل شنیده ها حاکی بود، پیشنهاد پست در وزارت کشور مطرح شده و لی در متن کتبی استعفای شما ذکر نشده که بخاطر پذیرفتن این پست رشت را رها می کنید!

این مسئول ،خاطر نشان کرد:متن استعفای کتبی تقدیم شده به شورا هم غلط املایی و هم اشتباهات نگارشی داشت که احتمالا توسط خودتان نوشته نشده است،ضمن این که امروز امیدوار بودم، گزارشی از عملکرد خود در این مدت، ضمیمه استعفای شما باشد. اگرچه زحمات شما را نادیده نمی گیریم ولی به عنوان ناظر بر عملکرد شهردار، حق بنده است که از عملکرد شما بپرسم و باید گزارش عملکرد از شما داشته باشیم.

ذاکری با تاکید بر این که رها کردن این مسئولیت، پذیرفتنی نیست، باید از مردم عذر خواهی کنید و این عذرخواهی در متن استعفای شما هم نبود به انعقاد قرارداد فیبر نوری  اشاره و تصریح کرد: قراردادی که بدون اطلاع شورا بسته شده پذیرفتنی نیست و قرارداد فیبر نوری بدون اطلاع بنده صورت گرفته است.

وی مدعی شد: شنیده شده جنابعالی بعد از تقدیم استعفا هم حکم برای مدیران زده اید و برخی پاداش ها و قراردادها هم امضا شده و این خلاف قانون است و به عنوان نماینده شورا وظیفه دارم ناظر بر عملکرد شهردار باشم.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت در پایان،متذکر شد: اگرچه موافق اینگونه رفتن نیستم. بنده مخالف پذیرفتن استعفا هستم و باید طرح استیضاح نصرتی امضا شود و معتقدم این نوعی عدم احترام به مردم رشت هست که بخواهیم استعفای شما را بپذیرم.

وی تاکید کرد:به طور یقین به استعفای شما رای منفی می دهم .اینکه با استعفا بروید و گزارش عملکرد هم ندهید، توهین است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :