کاشف اسرار-منشی هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت خطاب به شهردار،گفت:خطوط قرمز من کارگران خدمات شهری و اقشار آسیب پذیر شهرداری بود، بنده هم گاهی با تندی با شما برخورد کردم ولی همه کارگران از شما راضی هستند.
به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،محمد حسن علی پور کسبخی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر رشت که برای بررسی استعفای”مسعود نصرتی قزوینی نژاد”از سمت شهردار برگزار شد و مورد پذیرش قرار گرفت،مراتب موافقت خود را با این استعفا اعلام کرد.
وی با بیان این که به عنوان عضو شورا از شما تشکر می کنم که در این مدت مشکلات زیادی را در شهرداری رشت تحمل کردید و مورد بی مهری هم قرار گرفتید،خاطر نشان کرد:ما نماینده مردم بوده و مردم معیار ما هستند و حق مردم رشت بالاتر از این حرفهاست.
این مسئول با اذعان بر این که شهرهای دیگر توسعه یافتند و رشت هنوز به جایی نرسیده است،تصریح کرد:جنابعالی یکسال کار سخت و پر تنش داشتید، اگرچه برخی کوتاهی ها بوده و بنده هم گاهی با تندی با شما برخورد کردم ، چون نماینده مردم شهر هستم و حق دارم بر عملکرد شهرداری نظر دهم.
علیپور کسبخی،ابراز کرد: همه کارگران از شما راضی هستند. شما فروتن بودید و به شما ارادت داشتند.بنده تاکنون هیچ خواسته شخصی از شما نداشتم ولی خط قرمز من کارگران خدمات شهری و اقشار آسیب پذیر شهرداری بود و امید دارم، هرجا هستید،موفق باشید.
Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :