کاشف اسرار-فرماندار شفت،گفت:عدم تعیین تکلیف نهایی سد لاسک مانع گازرسانی و ارایه خدمات عمرانی به مردم ۱۳ روستا در شهرستان شفت شده ،ضمن این که گاز رسانی به ۹ روستای امامزاده ابراهیم ، امامزاده اسحاق ، بابارکاب ، درودخان ، سفید خانی ، سله مرز و بیجارگاه  ، طالقان ، کیش خاله و گیشم یکی از مطالبات مردمی منطقه است.

به گزارش کاشف اسرار،محمد رضا محسنی امروز در جریان دیدار با مدیر عامل شرکت گاز گیلان با بیان اینکه شاخص گازرسانی در شهرستان شفت به ۹۲ درصد می رسد افزود : شتاب در گازرسانی به روستاها یکی از خدمات ماندگار دولت و نظام اسلامی است.

وی خاطر نشان کرد:بیش از ۷۰ درصد مردم این شهرستان در روستاهای زندگی می کنند و برخی از این خانوارها به دلایل گوناگون از گازرسانی جا مانده اند و امیدوارم شرکت گاز قبل از آغاز فصل سرما مشکل این مشترکان را رفع کند.

این مسئول،گاز رسانی به ۹ روستای امامزاده ابراهیم ، امامزاده اسحاق ، بابا رکاب ، درودخان ، سفید خانی ، سله مرز و بیجارگاه  ، طالقان ، کیش خاله و گیشم یکی از مطالبات مردمی منطقه عنوان و تاکید کرد: گسترش خدمات زیرساختی در مناطق زیارتی و گردشگری به بهبود شرایط زندگی و رونق اقتصادی شهرستان کمک شایانی می نماید .

محسنی با ابراز ناخرسندی از این که عدم تعیین تکلیف نهایی سد لاسک مانع گازرسانی و ارایه خدمات عمرانی به مردم ۱۳ روستا در شهرستان شفت شده است،افزود : با توجه به آخرین جانمایی و تغییر جزییات  اجرایی این پروژه پیشنهاد می شود ، نقشه برداری و تهیه طرح گازرسانی برای آن دسته از روستاهایی که بخش کوچکی از آنها در محدوده سد لاسک است ، تهیه و تدوین  بشود و این کار با تدبیر شرکت گاز ، آب منطقه ای و بنیاد مسکن گیلان و همکاری مسوولین شهرستانی شدنی است .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :