کاشف اسرار-پس از یک روز پذیرش استعفای شهردار سابق رشت و انتخاب سرپرست برای این نهاد عمومی غیر دولتی،مراسم معارفه اش به سمت معاون جدید توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس این سازمان برگزار شد.

به گزارش  کاشف اسرار،این مراسم که سه شنبه دوم مردادماه با حضور معاونان و مدیران کل سازمان برگزار شد،هوشنگ خندان دل از خدمات و تلاش های شاپور رستمی قدردانی و مسعود نصرتی قزوینی نژاد را به سمت معاون جدید توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور معرفی کرد.

نصرتی جایگزین رستمی شد

وی، نصرتی را دارای تجربیات طولانی در حوزه مدیریت شهری و مدیریت در شهرداری‌های مختلف کشور و آشنا با مسایل کاری حوزه شهرداری ها و دهیاری ها دانست و ابراز امیدواری کرد که برنامه های در نظر گرفته شده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در این حوزه با دقت بیشتری محقق شود.

خندان دل همچنین از مدیران سازمان خواست که رعایت قانون، رعایت حقوق مردم و کسب رضایت آنان و تعامل با همه ذینفعان سازمان را از اولویت های کاری خود قرار دهند و ابراز امیدواری کرد با توجه به تجربیات موجود در سازمان و برنامه ریزی های جامع و اصولی که صورت می پذیرد، زمینه ارتقای بیش از پیش جایگاه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،‌ تقویت شهرداری ها و دهیاری‌ها در انجام وظایف خود و ورود به چشم اندازهای جدید کار و خدمت رسانی فراهم شود.

شاپور رستمی در این جلسه گزارش کوتاهی از اقدامات معاونت و دفاتری که مسئولیت تصدی آن را برعهده داشتند، بیان کرد و نصرتی نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد خندان دل به وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل با مدیران سازمان، منشاء خدمات خوبی باشد.

خندان دل  در پایان حکم انتصاب نصرتی به عنوان معاون جدید توسعه منابع و پشتیبانی را اعطاء و از خدمات رستمی با اهدای لوح تقدیر، تجلیل کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :