کاشف اسرار-عصر روز یکشنبه مورخ ۷ مرداد ۹۷ جلسه تودیع و معارفه رئیس صندوق شهرستان رشت با حضور مدیر و معاون صندوق گیلان و کارشناسان ستاد و شعبه رشت در دفتر مدیریت صندوق استان برگزار گردید . 

به گزارش کاشف اسرار،مدیر صندوق امید گیلان در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات صندوق استان در حوزه تسهیلات اشتغال روستایی و تشکر از تلاش تمامی همکاران ، با اهدا لوح تقدیر از خدمات ارزشمند و تلاشهای سازنده طاهره رحیمی حامی کسب و کار صندوق استان در زمینه حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی قدردانی به عمل آورد .

محمد رضا شیخ الاسلامی در ادامه با بیان اینکه تغییر و تحول در هر سازمانی علی الخصوص بانکها و موسسات مالی و اعتباری امری لازم می باشد ، ضمن قدردانی از تلاش و خدمات فرشته مومنی رئیس پیشین شعبه رشت در طول مدت تصدی مسئولیت با اهدای حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی حمزه قنبری را به عنوان رئیس جدید شعبه مرکزی استان معرفی نمودند .

حمزه قنبری نیز از حسن اعتماد مدیریت صندوق استان قدردانی و ابراز امیدواری کرد با تلاش و برنامه ریزی منسجم در جهت پیشبرد اهداف صندوق کارآفرینی امید گام بردارد .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :