کاشف اسرار-مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان،گفت:اقدامات لازم برای تحویل مجدد بندر کیاشهر از اداره کل شیلات در جریان است و پس از تحویل بندر مذکور به سازمان بنادر و دریانوردی، واگذاری بندر کیاشهر برای سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز خواهد شد.

به گزارش کاشف اسرار ،بعد از ظهر امروز “حسین چراغی”در حاشیه بازدید از زیر ساخت های بندر تاریخی کیاشهر اظهار کرد: بندر کیاشهر از حلقه های مهم در شبکه مارینا و گردشگری دریایی استان گیلان محسوب می شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تحویل مجدد بندر کیاشهر توسط سازمان بنادر و دریانوردی،خاطر نشان کرد: اقدامات لازم برای تحویل مجدد بندر کیاشهر از اداره کل شیلات در جریان است و پس از تحویل بندر مذکور به سازمان بنادر و دریانوردی، واگذاری بندر کیاشهر برای سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز خواهد شد.

این مسئول با اشاره به ویژگی های گردشگری بندر کیاشهر ،ابراز کرد: منطقه توریستی و گردشگری بندر کیاشهر که واقع در شرق استان گیلان، جاذبه های بی نظیری در راستای گردشگری دریایی دارد که سرمایه گذاری بخش خصوصی را در این صنعت، اقتصادی می کند.

چراغی در پایان با اشاره به ایجاد زیر ساخت های گردشگری دریایی در بندر کیاشهر تصریح کرد: این امر موجب تحرک اقتصادی و خلق فرصت های شغلی در منطقه خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :