کاشف اسرار-فرماندار شفت با تصریح بر این که بازار این شهرستان با توجه به فاصله اندک با مرکز گیلان از آن تاثیر می پذیرد و نظارت های بیشتری را می طلبد بر ضرورت هماهنگی کامل تعزیرات حکومتی گیلان با نمایندگی عالی دولت در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش کاشف اسرار،محمد رضا محسنی در جریان دیدار با مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با بیان اینکه شفت بالغ بر ۵۴ هزار نفر جمعیت دارد که بیش از ۴۰ هزار نفر از این تعداد در روستاها زندگی می کنند،اظهار کرد: بازاری محدود ، هماهنگ و آرامی در شفت وجود دارد اما  بازار این شهرستان با توجه به  فاصله اندک با مرکز گیلان از آن تاثیر می پذیرد و نظارت های بیشتری را می طلبد .

وی با اشاره به اینکه بازاریان نقشی اساسی در ادوار  انقلاب اسلامی داشتند و همواره از نظام جمهوری اسلامی پشتیبانی کرده است،اضافه کرد: نباید به سودجویان فرصت داده شود تا در قالب اصناف و بازاریان  در عرضه کالا و محصولات مورد نیاز مردم اخلال ایجاد کنند و تعزیرات حکومتی شهرستان با همکاری اداره صمت (صنعت،معدن و تجارت) باید پیگیر حقوق شهروندان باشند .

نماینده عالی دولت در شفت با بیان اینکه تنظیم بازار یکی از مولفه های مهم رونق اقتصادی است،تاکید کرد : تعزیرات حکومتی باید در امورد اداری با مجموعه  فرمانداری این شهرستان هماهنگی کامل داشته باشد و در اجرای قوانین نیز به صورت مستقل و عادلانه اقدام نماید .

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :